2019 metų minkštų baldų tendencijos

 

Laikui einant, keičiasi ir tendencijos bei požiūris į namų interjerą. Vis didesnis dėmesys teikiamas komfortui ir patogumui, tad ir minkšti svetainės baldai įgauna naujų spalvų ir funkcionalumų. Foteliai, pufai, sofos ir minkšti kampai tampa vis komfortiškesni ir funkcionalesni, bet kartu ir estetiškai atrodantys. Atėjo laikas seną, pabodusią ir nepatogią sofą ar minkštą kampą pakeisti modernumu. Tad pats laikas apžvelgti 2019 metų minkštų svetainės baldų tendencijas, kurios paskutiniu metu laikomos itin madingomis.

 

Minimalistinis stilius

 

Tikriausiai galima teigti, kad minimalistinis stilius niekuomet neišeis iš mados. Minimalizmas namuose neatsibosta, o pasirinkus paprastą, detalėmis neapkrautą baldą galimybė suklysti yra labai nedidelė. Elegancija, paprastumas ir universalumas – viskas, ko reikia minkštiems svetainės baldams. Namų interjeras ir svetainė kaip mat pavirs jaukia ir harmoninga vieta, kur galima mėgautis minkštais ir patogiais baldais. Klasika alsuojančios odinės sofos ar minkšti kampai – viena iš idėjų moderniam ir jaukiam svetainės vaizdui sukurti.

 

Natūralios tekstūros

 

Vis daugiau dėmesio skiriami natūralioms medžiagoms ir tekstūroms interjere. Natūralumas sukuria ramybės ir komforto jausmą. Tai gali būti medžio tekstūros ar žalumos įnešimas, tačiau tai tiks prie bet kokio stiliaus interjero ir duos tik naudos. Galima manyti, kad ši natūralumo tendencija susijusi su vis didėjančiu dėmesiu ekologijai ir žmogaus ryšiui su gamta.

 

Prašmatnus aksomas

 

Nors anksčiau buvo minėta, kad minimalizmas yra viena iš madingiausių interjero tendencijų, visgi tai dažnai yra skonio klausimas. Prabanga alsuojantis aksomas yra visiškai kita sfera, tačiau jis laikomas nesenstančia interjero dalimi. Tai gali būti konservatyvumas ir modernumas viename – sofos ar minkšti kampai užtikrins jaukumą ir eleganciją.

 

Dėmesys detalėms

 

Interjero detalės – be abejonių didelę įtaką namų vaizdui turintis aspektas. Dauguma sutiktų, kad panaudojus tinkamą akcentą erdvei galima suteikti pilnavertiškumą ir užbaigimą. Sofa, fotelis ar minkštas kampas su tam tikru akcentu kaip mat pritraukia dėmesį ir suteikia interjerui naujų spalvų.

 

Norimų minkštų svetainės baldų pasirinkimas daugeliu atveju priklauso nuo individualių pomėgių skonio, bet visgi vertėtų atkreipti dėmesį ir į interjero tendencijas. Svarbu nepamiršti, jog šie baldai turėtų būti ne tik stilingi ir madingi, bet ir ypač komfortiški. Juk šioje namų dalyje praleidžiame itin daug laiko.