Didelė svetainė – kaip įsirengti?

Jūsų svetainėje netrūksta erdvės, todėl ieškote būdų, kaip tinkamai ją išnaudoti? Norite sukurti ne tik stilingą, bet ir funkcionalią aplinką, kurioje jūs ir jūsų šeimos nariai jaustųsi patogiai? Tuomet jums gali praversti keletas naudingų patarimų, susijusių su didelės svetainės įrengimu.

Atkreipkite dėmesį į langus

 

Pakankamai dažnai didesnio ploto patalpos turi ir didesnius langus, kuriems uždengti reikia specialių priemonių. Šiuo atveju puikiai tinka širmos, kurias galima rasti „Domus Lumina“ asortimente. Jos patikimai uždengia net itin aukštus langus. Be to, šios priemonės pasižymi patrauklia išvaizda (norimą audinį galima rinktis iš daugybės skirtingų variantų), taip pat yra paprastai valdomos. Automatinis mechanizmas leidžia itin lengvai reguliuoti širmas.

 

Ieškantiems alternatyvų, kaip uždengti didelius svetainės langus, rekomenduojama išbandyti užuolaidas, taip pat žaliuzes. Tiek vienos, tiek kitos pasižymi patraukliomis estetinėmis ir funkcinėmis savybėmis. Taigi, tai nuostabus būdas ne tik apsisaugoti nuo ryškių saulės spindulių, smalsių praeivių žvilgsnių, bet ir sukurti dailų interjerą.

 

Sudarykite baldų išdėstymo planą

 

Dar vienas aspektas, kurio nevertėtų pamiršti įrenginėjant didelę svetainę – tinkamas baldų išdėstymas. Tai ne mažiau svarbu nei širmos ar kitos langų uždangos (platų jų pasirinkimą galite rasti „Domus Lumina“ svetainėje ir fizinėse parduotuvėse).

 

Pakankamai dažnai daroma klaida būtent tokiose patalpose – noras prie kiekvienos sienos pastatyti po baldą. Tačiau tai visiškai nebūtina ir netgi nerekomenduojama. Tam, kad svetainė atrodytų harmoningai, vertėtų susikoncentruoti ties pagrindiniu akcentu. T. y. sugalvoti, kur stovės kavos staliukas ir minkštas kampas ar sofa. Būtent aplink juos patariama dėlioti kitus kambario elementus. Tai gali padėti sukurti vieningą aplinką, kuri nebūtų perkrauta nereikalingais daiktais.

 

Apgalvokite ir aksesuarus

 

Vienas paskutiniųjų kiekvieno interjero akcentų – aksesuarai. Jų reikėtų nevengti ir įrenginėjant didelio ploto svetainę. Pasirinkimo variantų išties gausu, tačiau bene mėgstamiausi aksesuarai daugelio namuose yra dekoratyvinės pagalvėlės. Jos kaip ir širmos ar kitos langų uždangos pardavinėjamos „Domus Lumina“ parduotuvėje. Gausus audinių pasirinkimas leidžia įsigyti labiausiai kambaryje derančias pagalvėles.

 

Sukurkite svetainę, apie kurią svajojate. Tegul jos interjeras būna ne tik estetiškas, bet ir funkcionalus.