Išmanus apšvietimas – kodėl jis vertas dėmesio?

Išmanusis apšvietimas šiandien vis užtikrinčiau skinasi kelią į tautiečių namus, o kitose šalyse – jau seniai pripažintas, kaip inovatyvi ir itin patogi namų apšvietimo valdymo sistema. Technologijos neišvengiamai yra integruojamos į įvairias mūsų gyvenimo sritis, o augantis patogumo poreikis skatina pasidomėti, kuo išmanusis apšvietimas yra naudingas ir, kodėl numatoma, kad ateityje jis pakeis įprastas apšveitimo sistemas.

Ekoliumenas.lt atstovai: ateitis mūsų rankose

Trumpai norint apibūdinti išmanųjį apšvietimą galima pasitelkti kelis esminius žodžius – bevielis, nuotoliniu būdu valdomas, visa apjungiantis. Tai raktiniai žodžiai, kuriais atskleidžiama išmaniojo apšveitimo esmė. Sistema yra sukurta taip, kad specialios LED lemputės yra subendrintos su išmaniuoju prietaisu ir gali būti valdomos telefono (ar planšetės) bei wi-fi ryšio pagalba. Kaip teigia ekoliumenas.lt atstovai: Išmanusis apšvietimas gali ne tik būti įjungiamas ar išjungiamas. Taip pat galima reguliuoti šviesos intensyvumą ar šviesos spalvą. Tokiu būdu kuriama erdvės nuotaika, kuri kas kartą gali būti vis kitokia.

Taupumas ir sumažėjusios sąskaitos už elektrą

Išmanusis apšvietimas yra itin vertinamas ir dėlto, kad sistemoje naudojamos LED lemputės yra taupiausios rinkoje. Taip pat itin ilgaamžės. Todėl jų ne tik nereikės dažnai keisti, bet ir ilgalaikėje perspektyvoje tikrai pasijus sumažėję elektros kaštai. Žinoma, šioje vietoje iškyla LED lempučių kainos paradoksas – jų kaina išties nemaža, o aprūpinti namus šio tipo lemputėmis gali kainuoti kelis šimtus eurų. Kita vertus, ekoliumenas.lt specialistai siūlo pagalvoti, kad LED šviesa geriausiai sugeba sugeneruoti natūraliai dienos šviesai prilygstantį apšvietimą, ir, kad vieną kartą nusipirkus lemputes jomis galima džiaugtis bent jau kelis dešimtmečius. Tai apsvarsčius – dvejonės sumažėja.

Patogumas – kuris gali būti jūsų namuose

Tikriausiai ne kartą esate pagalvoję, kaip tingite kilti nuo sofos ir išjungti šviesą. Sumontavus išmanųjį apšvietimą tai galite pamiršti, nes visą namų apšveitimo sistemą galite valdyti ne tik būdami namuose, bet ir išvykę iš jų. Be to, specialios programėles pagalba galima nustatyti, kokiu metu šviesa pradės šviesti ir kokiu metu išsijungs. Tai ypač patogi funkcija vaikų kambariuose.

Paverskite savo namus išmaniais. Tegul inovatyvus apšvietimas būna primas žingsnis pokyčių link. Atraskite patogumą ir ekonominę naudą su LED lempučių valdymu paremta sistema!