Jeigu nenatūralu, tai nebetinkama namams?

Šalčiams prasidėjus, gamta tampa vis niūresnė ir atšiauresnė. Nors tam tikri augalai išlieka pakankamai atsparūs žiemai – kai oro temperatūra pereina iš teigiamos į neigiamą, tačiau dauguma augalų užmiega vadinamuoju žiemos miegu. Būtent tada reikia pradėti imtis veiksmų ir save apsaugoti nuo nuobodžių spalvų tiek namuose, tiek lauke. Ilgai nesvarsčius tampa akivaizdu, kad dirbtinės gėlės gali tapti puikiu variantu pagyvinant aplinką.

Kur dirbtinės gėlės tinkamos naudoti:

  • Ant kapų. Praėjus lapkričio pirmajai dienai – galima pastebėti, kad padidėja dirbtinių gėlių populiarumas. Dažnas pastebės, kad senos nudžiuvusius gėlės tikrai nepuošia kapo, kaip tik jis atrodo dar labiau apleistas, todėl verta rinktis dirbtines gėles, kurios ilgam išlaikys gerą vaizdą, todėl nereikės kas savaitę važiuoti nurinkti senųjų gėlių.

  • Švenčių dekoravimui – tikrai tinkamas sprendimas, kadangi reikia papuošti ne tik vidų, bet ir lauką, todėl oro skirtumas gali padaryti įtakos, kaip gėlės atrodys po tam tikro laiko. Nenorint turėti skirtingų išvaizdos rezultatų – vertėtų pirkti vienodas gėles, tokių būdu interjeras atrodys žymiai tvarkingesnis.

  • Amžinai vystančios gėlės namie tikrai nedžiugina šeimininkų, todėl jei gėlių auginimas ne tau – rinktis dirbtines. Manai, kad tai blogio skonio simbolis? Laikams pasikeitus – šiuo metu yra įvairių dirbtinių gėlių rūšių – kaip prabangios orchidėjos, tuščius kampus išpildančios – vijoklinės ar rožių žiedlapiai ant lovos. Kad ir skirtingų dydžių ar formų lapai, kurie šiuo metu yra „ant bangos“ yra dirbtinių gėlių pasirinkimuose. Kas dirbtines gėles padaro tokiomis ypatingomis –  joms nereikia skirti daug priežiūros tiek namie, tiek lauke. Svarbiausia, nepamiršti nuvalyti dulkes ir tinkamai pritaikyti interjero dizaine.

Seniau pagalvojus apie dirbtines gėles namie, net galėdavai sukelti panieką, kadangi tarp tikrų ir dirbtinių gėlių skirtumas buvo toks didelis. Tačiau kaip ir viskam sparčiai tobulėjant skirtumas tampa vis neryškesnis ir galbūt vienu metu taps net nebežymus, todėl dirbtinės gėlės bus vis dažniau naudojamos ne tik puošiant kapus, bet ir šventiniu metu ar net kasdieniniam naudojimui. Pigu, paprasta ir patogu – tokias savybes išryškina šios gėlės.