Kaip išsirinkti spintą?

Vienas pagrindinių baldų rengiant naują miegamąjį yra spintos. Jų galima rasti pačių įvairiausių: įdomūs modeliai ir dizainai, skirtingos medžiagos ir spalvingiausia apdaila. Rinktis tikri yra iš ko, tačiau pirmiausia reikia žinoti, ko ieškote patys, tada žinosite, nuo kur pradėti ir į ką atkreipti dėmesį.

Tinkamas dydis

Pirmiausia svarbu apgalvoti, kokios dydžio baldo ieškote. Jeigu turite mažą kambarį ir išsirinksite labai didelę spintą – ši visą erdvę dar sumažins. Tokioje patalpoje puikiai tiks kampinė spinta, kuri neužims daug vietos, bus praktiška ir paliks laisvos erdvės kitiems baldams. Jeigu norite užpildyti didelę dalį kambario – spintos su stumdomomis durims gali būti geriausias variantas. Šios paprastai būna didesnės, be to, populiarus pasirinkimas kalbant apie individualius užsakymus. Jeigu esate minimalistas – vienų durų spintos su varstomomis durimis labiausiai atitiks jūsų gyvenimo stilių.

Priderinimas prie interjero

Harmonija ir ramybė labai svarbi visuose kambariuose, o ypač miegamajame. Dėl to, rekomenduojama laikytis jau vyraujančio dizaino ir spalvų. Pavyzdžiui, jeigu kambarys gan klasikinis, modernaus stiliaus ir ryškių spalvų spinta čia neatrodys geriausiai. Žinoma, nebijokite eksperimentuoti ir derinti tai, kas iš pradžių atrodo visiškai nesuderinama, tačiau tai darykite atsargiai, neskubant ir viską apgalvojant.

Kokybiškos medžiagos

Spinta nėra dažnai keičiamas baldas. Paprastai siekiama įsigyti tokį baldą kuris bus kokybiškas ir tinkams naudoti ne vienerius metus. Prieš atlikdami galutinį sprendimą įsitikinkite, kad žinote, iš kokios medienos, metalo, ar kitokios medžiagos yra pagamintos jus dominančios spintos. Natūralios medienos baldai bus brangesni, negu iš medžio drožlių plokščių surinktas baldas. Viskas priklauso nuo galimybių, tačiau ieškant ilgaamžio baldų vertėtų neatmesti ir brangesnio pasiūlymo. Taip pat pasidomėkite, ar baldas turi garantiją ir ar įmonė, iš kurios ketinate įsigyti baldą, turi grąžinimo laikotarpį. Šie suteiks galimybę nekokybišką, ar netinkamą daiktą lengvai gražinti. Pavyzdžiui, jeigu pastačius spintą matote, kad ji visgi gadina interjerą, be didelių problemų gražintumėte ir įsigytumėte naują.

Šie trys pagrindiniai patarimai gali tapti preliminariais rėmais, pagal kuriuos lengviau išsirinksite norimą baldą. Iškilus klausimams – visada rekomenduojama konsultuotis su parduotuvių konsultantai.