Kaip išsirinkti tinkamą sekciją savo namams?

Baldų paieška gali būti itin įdomus ir visa šeimą apjungiantis procesas. Tiesa, kartais gali iškilti įvairiausių keblumų: neatitikti norimo baldo matmenys, jį sunku priderinti prie esamo interjero. Kad išvengtumėte nereikalingų rūpesčių, pateiksime keletą pasiūlymų, kaip rasti tinkamą sekciją Jūsų svetainei.

Sekcija – itin populiarus pasirinkimas įrenginėjant svetainės interjerą. Šis korpusinis baldas šiandien gerokai skiriasi nuo gremėzdiškų ir vienodai atrodančių jo pirmtakų bei pasižymi funkcionalumu, modernumu ir mažesniais išmatavimais. Ji leidžia vienoje vietoje sudėlioti daugelį reikiamų daiktų ir taip efektyviai išnaudoti kambario erdvę. Tiesa, tam, kad sekcijos nereikėtų keisti po metų, „Baldaipl.lt” komanda dalijasi savo patirtimi.

Įvertinkite svetainės plotą ir sekcijos dydį

Taisyklė čia elementari – kuo didesnė svetainė, tuo didesnę sekciją galėsite sutalpinti. Svarbiausia yra išlaikyti baldo ir svetainės dydžio proporciją. Pasirinkus per didelę sekciją, rizikuosite kambarį ne tik vizualiai paversti mažesniu, bet ir pakenkti komfortui, nesutalpinti kitų norimų baldų. Jeigu svetainė nėra didelė, rekomenduotina rinktis aukštesnę, tačiau siauresnę sekciją. Taip sutaupysite vietos ir kartu galėsite sudėti visus norimus daiktus.

Kita galimybė – sekciją kambaryje išstatyti keliomis dalimis. Šiandien daugelis gamintojų siūlo tokią galimybę turinčias sekcijas. Kai kurių sekcijų dalių aukštis gali skirtis, tad galėsite lengviau įkomponuoti šį baldą.

Pasirinkite dizainą

Sekcijos dizainas, pasak „Baldaipl.lt”, dalinai priklausys nuo to, kiek ir kokio dydžio daiktų norėsite sandėliuoti. Jei tvarkingai sutalpinti norėsite didelį skaičių daiktų, vertėtų pagalvoti ir apie sekciją kartu su spinta. Be to, praktiškiau būtų rinktis sekciją su uždaromis erdvėmis – spintelėmis ar stalčiais. Nepamirškite indaujos, sekcijos knygoms laikyti ar papildomų lentynų, jeigu tam yra poreikis.

Apgalvokite spalvą ir pagaminimo medžiagas

Šiems aspektams taip pat reikalinga skirti pakankamai dėmesio. Perkant sekciją atskirai, ji turėtų derėti prie bendro svetainės interjero. Šviesos ar blukintos spalvos suteiks ramybės pojūtį, o tamsesnius atspalvius yra kiek lengviau priderinti. Pasak Baldaipl.lt” medžiagos, iš kurių gaminamos sekcijos, turi būti kokybiškos ir tvirtos, kad užtikrintų ilgaamžiškumą ir lengvą priežiūrą.

Atsižvelgus į kambario plotą, individualius poreikius ir sandėliavimo talpą, išsirinksite tinkamą sekciją, kuria galėsite džiaugtis ilgus metus.