Kaip išsirinkti tinkamą TV staliuką?

TV staliukai pastaruoju metu susilaukia vis daugiau dėmesio ir vis dažniau pakeičia itin daug vietos užimančias sekcijas. Didelė tikimybė, kad šio tipo baldų populiarumą pastūmėjo vis dar populiarus skandinaviškas dizainas. Tačiau lygiai taip pat gali būti ir tai, kad mažos kvadratūros, studijos tipo būstai tiesiog neturi tiek vietos, kad juose galėtų stovėti masyvi sekcija. Minimalistinis interjero stilius išblėso, o minimalizmu paremtas gyvenimo būdas tik įgauna pagreitį. Vis dėlto, TV staliukas, nors ir nedidelis pirkinys, išsirinkti jį vis tiek nėra lengva. Tad pateikiame kelis naudingus patarimus, į ką vertėtų atsižvelgti ieškantiems stilingo, paprasto, tačiau praktiškai pritaikomo TV staliuko.

Interjere vyraujanti spalvų paletė

Taip, šią taisyklę kartoja kiekvienas interjero dizaineris, tarsi TV staliukai negalėtų tapti pagrindiniu dizaino akcentu ar pradžios tašku, kuriant eklektišką ir dėmesį atkreipiantį interjerą. Vis dėlto, tai, kokios spalvos vyrauja interjere, dažniausiai vis tiek nulemia baldų pasirinkimo niuansus.
Galbūt Jūsų namuose daugiausiai vyrauja skandinaviškam interjerui būdinga balta spalva? O galbūt norite į namus įnešti daugiau natūralių akcentų? Klausimų galim iškelti ne vieną, ne du ir net ne dešimt, viskas priklauso nuo to, ko norite patys. TV staliukas gali būti pagamintas ir šviesaus medžio ir puikiai išryškinti natūralumą interjere. Juodu paviršiumi pasižymintis televizoriaus staliukas gali tapti puikiu, žvilgsnį traukiančiu interjero akcentu. Baltos spalvos TV staliukas – puikus pasirinkimas norintiems išlaikyti monochrominę spalvų paletę.

Televizoriaus dydis

Natūralu, kad TV staliukai privalo būti praktiški. Jei ant šio netilps turimas televizorius, tada televizoriaus staliukas netenka prasmė ir elementarios pradinės savo funkcijos. Todėl renkantis staliuką privalu atsižvelgti į jo matmenis ir nurodytus parametrus (tiek pločio, tiek ilgio). Ilgas staliukas gali net netilpti numatytoje vietoje. Tad kaip ir visiems kitiems baldams, taip ir šio baldo paieškoms, rekomenduojama skirti daugiau laiko. Tokiu būdu pasirinktas variantas bus ne tik estetiškas ir patrauklus, tačiau taip pat atliks esmines savo funkcijas ir bus praktiškai pritaikomas.

Baldo dizaino ypatybės

Atsižvelgti į staliuko dizainą labiausiai rekomenduojama dėl tos pačios, jau minėtos priežasties – funkcionalumo, praktiškumo ir komforto užtikrinimo. TV staliukai gali būti minimalistiniai su atviromis lentynomis, kur galėsite laikyti knygas ar žurnalų kolekcijas, tačiau lygiai taip pat jie gali turėti ir varstomas spinteles ar traukiamus stalčius, kur galima paslėpti mažiau naudojamus daiktus.

Šis pasirinkimas dažniausiai priklauso nuo asmeninių poreikių. Jei svetainėje ar miegamajame nėra papildomos vietos laikyti daiktams, geriau rinktis uždarą staliuką. Jei ieškote staliuko, tarnausiančio vietoj knygų lentynos – puikiai tiks ir atviros lentynėlės. Tik atsižvelgus į savo poreikius ir suderinus juos su namų interjero aspektais, galima atrasti tinkamą, patogų ir stilingą staliuk variantą.