Kaip išsirinkti tinkamiausią saloną perkant naujus baldus?

Išsirinkti naujus baldus gali būti sunku ne tik dėl didelio pačių baldų, bet ir parduotuvių pasirinkimo. Net ir mažame miestelyje galima atrasti ne vieną vietą, kurioje rasite platų baldų pasirinkimą, o kuo didesnis miestas – tuo didesnė pasiūla. Pavyzdžiui, „Adorno“ baldų salonai Kaune gali būti randami ir kituose miestuose. 

  1. Visų pirma labai svarbu žinoti savo stilių ir ko ieškote. Paprastai baldų salonai siūlo tam tikrą interjerą, todėl pirmiausia įsitikinkite, ar toje vietoje bus baldų tokiai erdvei, kurią norite sukurti. Siekiant nešvaistyti laiko nuvykus į netinkamą saloną rekomenduojama pasidomėti internete, nes daugelis svetainių turi savo įmonės puslapius, kuriuose dalinasi bent jau pagrindine savo salono pasiūla. Neradus tinkamos informacijos galima susirasti salono numerį internete ir pasiteirauti apie esamas prekes.
  2. Pirkti baldus nepamačius jų realybėje gali būti iš ties rizikinga. Nors prie visų baldų aprašų galima rasti medžiagas, iš kurios šis baldas padarytas, dydį, bei kitas specifikacijas, tačiau aprašas, ar nuotrauka gali neatspindėti tikrojo vaizdo. Dažnai pasirinkimas internetinėje parduotuvėje gali būti didesnis, tačiau baldų salonai Kaune, pavyzdžiui „Adorno  gali pasiūlyti margą prekių įvairovę, todėl vengti apsilankymo salone nėra didelio tikslo, tuo labiau, kad perkant baldus reikalingos didesnės investicijos bei norima įsigyti kokybišką prekę, kuri išsilaikys kokybiška ne vienerius metus.
  3. Visada pasidomėkite, ar baldų pristatymas kainuos papildomai. Priklausomai nuo salono priklauso ir baldų pristatymas. Pavyzdžiui, vieni salonai siūlo nemokamą prekių pristatymą visada, kiti akcentuoja tam tikrą pinigų sumą, kurią išleidus baldai bus pristatyti nemokamai. Domintis apie prekių pristatymą rekomenduojam paklausti, ar prekės nėra apmokestinamos pagal svorį, nes jeigu pirksite ąžuolinį svetainės komplektą, jis bus labai sunkus, vadinasi, jeigu reikės patiems susimokėti už pristatymą, šis gali atsieiti visai nemažai.
  4. Galimybė grąžinti nekokybišką prekę – taip pat labai svarbus veiksnys renkantis, ar baldų salonai Kaune, kaip „Adorno“  yra tinkami tolimesniam bendradarbiavimui. Nėra nieko labiau erzinančio, negu įsigijus prekę sužinoti, kad nėra taikomas joks grąžinimo laikotarpis. Kartais atsitinka taip, kad išbandžius baldą pasimato gamyklinis brokas, kuris turėtų būti ištaisytas, arba prekė pakeista nauja kokybiška, tačiau ne visi salonai suteikia tokias paslaugas.

Renkantis saloną svarbiausią žinoti, ko norite ir nepaklysti įvairovėje. Taip pat, nevenkite konsultacijos su įvairiais specialistais, arba paklauskite draugų ir artimųjų patarimų, galbūt šie galės pasidalinti patirtimi ir patarti, kur geriau apsilankyti, o kurios vietos išvengti.