Kaip išsirinkti tinkamus roletus?

Tinkamos užuolaidos ne tik pagyvins interjerą, bet ir įneš kitokių spalvų į jūsų interjero erdvę. Domuslumina.lt roletai – viena patogiausių vietų internetu įsigyti bet kokio tipo užuolaidas. Labai didelis pasirinkimas, aukšta kokybė ir geros kainos džiugina jau tūkstančius klientų. Didžiausia problema gali tapti tik išsirinkimas, kurios tiks būtent jūsų kuriamai erdvei. Kiekvienas nori ne tik tokių, kurios pagirs lango dizainą, bet sutaps su pačia erdve ir taps vienalyte detale, tik dar paįvairinanti svetainę, miegamąjį, ar net ir biuro erdvę. Žinoma, svarbu paminėti, kad roletai gali nebūti tinkami prie kiekvieno lango, todėl prieš priimant bet kokius sprendimus svarbu pasikonsultuoti su profesionalais, išgirsti jų nuotaiką ir įsitikinti, kad bus atrastas pats optimaliausias variantas. Kad būtų lengviau, Domuslumina.lt roletai yra suskirstyti į kelias pagrindines grupes.

Foto roletai

Puikus sprendimas norintiems kažko naujo ir neįprasto. Itin patiks tiems, kurie mėgsta ryškumą ir ekspresyvumą. Arba priešingai – galima išsirinkti labai paprastus ir natūralių spalvų, nes viskas priklauso tik nuo jūsų norų. Rinktis galėsite tiek iš svetainėje pateiktų pasiūlymų, tiek panaudoti savo turimą nuotrauką. Galbūt turite mėgstamiausią? O gal keliavote į tokią vietą, kurios negalite pamiršti, o šią prisiminate kasdien žiūrėdami telefone esančias nuotraukos. Su foto roletais galėsite ją perkelti į dar didesnį formatą ir mėgautis mylimu vaizdu kasdien.

Tradiciniai roletai

Dažnas pasirinkimas, kai norima paprastumo ir aiškumo. Įsigyti galima bet kokių spalvų, todėl tiks, ar bus priderinama prie bet kokios erdvės. Tiks tiek moderniam ofisui, tiek paprastiems ir jaukiems namams.

Roletai, valdomi iš apačios į viršų

Domuslumina.lt roletai uždengiantys apačią ypatingai tiks vonios kambariui, butu esančiam pirmame aukšte, ar tokiai erdvei, kuriai norima daugiau privatumo, ar mėgautis saulės šviesa dieną, su galimybe ją kontroliuoti.

Iš begalės skirtingų tipų išsirinkti tikrai lengva. Žinoma, visi roletai gali būti pritaikyti bet kokiai erdvei, svarbiausia tai bus padaryta skoninga ir suderinta su visu kambario dizainu. Būtinai pasidomėkite visais galimais variantais, o tada nuspręskite, kuris modelis bus pats tinkamiausias jums.