Kaip modulinės sistemos gali praversti erdviuose namuose?

Nors populiarėja ir mažos kvadratūros būstai, kur šiaip ne taip sutalpinami valgomieji stalai ir vis ieškoma būdų, kaip funkcionaliau sutaupyti vietą, lygiai taip pat dėmesio sulaukia ir erdvūs, lofto tipo būstai. Čia aukštos lubos, panoraminiai langai ir erdvios patalpos yra vienos iš pagrindinių lofto tipo būstų ypatybių. Ir būtent čia puikiai pasitarnauja baldų modulinės sistemos. Kaip – pasakojame plačiau.

Funkcionalumas ir komfortas pagal kiekvieno poreikius

Tokiu šūkiu turbūt galėtų vadovautis kiekviena firma, gaminanti modulinius baldus. daugeliui kyla klausimas, kuo šie tokie išskirtiniai ir kuo jie skiriasi nuo įprastos lovos ar sofos?

Na, pirmiausia, standartiniai baldai jau beveik laikomi atgyvena. Ir viskas tik todėl, kad šiandien žmogus stengiasi savo namus paversti ne stilingesniais, o labiau pritaikytais asmeniniam komfortui. Ir ką tai reiškia?

Paprasta – visi mes stengiamės susikurti komfortišką ir – labai svarbus akcentas – gražų interjerą. Tik kame problema? Interjeras sensta ir pabosta. Ilgainiui pradėsime ieškoti sprendimų, kaip jį atnaujinti. O leisti pinigus naujiems baldams, kurie nėra visiškai susidėvėję nesinori.

Modulinės sistemos šiuo atveju yra puikus sprendimus, nes šiek tiek perstūmus dalį baldo, atlenkus kitą dalį staiga patalpa gali virsti kardinaliai kitokia nei buvo prieš tai. Manote, kad tai tik fantazijos? O patys pasižiūrėkite įvairiausių modulinių baldų vaizdo įrašų internete.

Tai visgi kodėl Jums reikia modulinių baldų savo lofte?

Lofto patalpos – be proto erdvios ir kartais atrodo, kad net galvą paskausta, o sprendimo kaip užpildyti patalpas – nėra. Tai viena iš priežasčių. Su virtuve atrodo viskas aišku, svetainė? Jos apstatymas tampa didžiausiu iššūkiu, ypač jeigu nesinori pirkti kelių skirtingų komplektų.

Vienas geriausių sprendimų svetainėje, norint funkcionaliai išnaudoti vietą – jos suskirstymas skirtingas funkcijas atliekančiomis zonomis. Ir nors apie tai, atrodo, tik ir kalbama, atrasti kaip tai nesudėtingai padaryti vis tik yra gerokai sunkiau. Ir vėl prieiname prie modulinės sistemos suteikiamų privalumų.

• Galėsite suskirstyti zonomis patalpą nepirkdami kelių skirtingų komplektų. Užteks vienos modulinių baldų komplekto, dalis jo galės būti centre, kur formuojama pagrindinė bendravimo zona. Vienas fotelis skaitymo zonai, vienas – darbo erdvei, pora pufų žaidimų erdvėje. Ir štai – viskas ko reikia su vienu komplektu.

• Prireikus daugiau vietos patalpoje galėsite visas dalis sujungti, tad užteks vietos ir penktadienio šokiams, ir patogiam filmo seansui ir net vakarėliui.

• Tiesa, moduliniai baldai praverčia dar ir tuomet, kai namuose prie stalo norisi susodinti didelę kompaniją draugų.

Paprastai tariant – modulinės sistemos lofte ir net paprastuose namuose yra tikras atradimas. Susidedate kaip norite, o interjerą keisti galite tiesiog pasikeitus nuotaikai. Argi nenuostabu?