Kaip susikurti jaukų miegamąjį?

 

Savo miegamajame praleidžiame tikrai nemažai laiko. Norisi, kad jame leisti laiką būtų malonu ir kad pats kambarys atrodytų gražiai ir jaukiai. Jeigu kambarys jau įrengtas, baldai sustatyti, bet vaizdas dar netenkina, nereikėtų nerimauti. Kambario vaizdą pakeisti visai nesunku. Reikia tik idėjų ir papildomų detalių, kurios būtent ir užbaigia norimą interjero dizaino vaizdą. Idėjų galite pasisemti būtent internete pasižiūrėdami, kokios parduodamos antklodės, pagalvės, kilimai internetu „E-smartbaldai“ internetinėje svetainėje jums patinka labiausiai.

 

Jaukumo suteikiantys daiktai – funkcionalūs

 

Detalės priduoda papildomų akcentų kambariui, todėl galima sugalvoti pačių įvairiausių daiktų, kurie gali suteikti jaukumo. Esame įpratę, kad kalbėdami apie papildomas detales turime omenyje vazas, paveikslus ir kitus daiktus, kurie stovi ir puošia kambarius, tačiau daugiau jokių funkcijų neatlieka.

 

Jūsų kambariui nereikia tokių daiktų, kurie neatlieka jokios funkcijos. Geriau pagalvokite, ko jūsų kambariui reikia ir ką jūs patys naudojate, o tokį daiktą priderinkite prie interjero.

 

  • Lovatiesė, ant kurios malonu gulėti. Kai kurie lovos užtiesalai būna iš kietos, šaltos medžiagos. Jau iš tolo pažiūrėjus jie neatrodo jaukiai, todėl ir atsigulti netraukia. Reikėtų išsirinkti minkštą lovatiesę, ant kurios tiesiog norisi atsigulti.
  • Minkštas kilimas prie lovos. Kilimas kiekvienam kambariui suteikia šilto ir jaukaus kambario vaizdą, o miegamajame tuo labiau. Be to, kiekvieną rytą išlipimas iš lovos tampa malonesnis, kai kojas gali padėti ant minkšto paviršiaus. E-smartbaldai.lt svetainėje galite pasisemti idėjų ir pažiūrėti, kokie parduodami kilimai internetu.
  • Kvapai namams. Ne tik vaizdas, bet ir kvapas gali duoti jūsų kambariui jaukumo. Įsigiję švelnų, vos juntamą kvapą galėsite mėgautis juo vos įžengus į miegamąjį, o gražus kvapo buteliukas bus kaip papildoma interjero detalė.
  • Šviestuvas prie lovos. Jeigu mėgstate skaityti, prie lovos jums reikalingas šviestuvas. Nesirinkite tik pirmą pasitaikiusį, nes šviestuvas gali stipriai pakeisti jūsų kambario vaizdą. Geriau paieškokite gražesnio, originalesnio.

 

Kaip viską suderinti?

 

Pirmiausia kreipkite dėmesį į spalvas. Žinoma, rinkitės tokias, kurios labiausiai patinka, tačiau nereikėtų maišyti didelio spalvų kiekio. Geriau pasirinkti keletą, kurios gražiai dera tarpusavyje. Nors dažnai galvodami apie jaukų kambarį įsivaizduojame šviesias, pastelines spalvas, ryškios spalvos gali atrodyti taip pat jaukiai.

 

Jeigu sunku išsirinkti tarpusavyje derančius daiktus, galima paieškoti galbūt įvairios antklodės, šviestuvai, kilimai internetu parduodami komplektais arba yra panašių ir besiderinančių daiktų E-smartbaldai.lt svetainėje. Jau suderinti daiktai neatrodo vienodai, tačiau kartu žiūrisi labai gražiai.