Kaip susikurti stilingą ir praktišką virtuvę?

Kiekviena šeimininkė žino, kad virtuvės zona turi būti įrengta ne tik stilingai, bet taip pat ir praktiškai, kad dirbti joje būtų malonu ir patogu. Pasirinkti virtuvės baldai turi didžiulę įtaką virtuvės interjero dizainui, todėl nusprendėme, kad vertėtų pakalbėti ir apie tai. Kokius baldus rinktis, kokios spalvos tinkamiausios, į ką atkreipti dėmesį ir kaip sutaupyti?

Baldų paieška

Iš karto verta pabrėžti, kad virtuvės dizainas su laiku vis pasipildo įvairiais naudingais ir stilingais priedais, bet pradžioje svarbu turėti pagrindą. Apžvelkite turimą laisvą plotą: ar tai vos kelių kvadratų keturkampė patalpa? O gal tai erdvi, svetainę, valgomąjį ir maisto gaminimo zoną jungianti erdvė? Nuo čia prasideda visas virtuvės interjero planavimas ir tinkamiausių baldų paieška.

Mažoms erdvėms labiau siūlomi kampiniai virtuvės baldai. Šie padės išvengti nemalonios grūsties, tačiau taip pat išlaikys funkcionalumą, o viskas atrodys ranka pasiekiama. Tad jei nežinote nuo ko pradėti, apžvelkite kampinių komplektų pasiūlymus. Atsižvelkite į gamybai naudotas medžiagas, paviršių blizgesį, spintelių varstymo mechanizmus.

Jei Jūsų virtuvė pasižymi dideliu plotu, galite ieškoti ir didesnį plotą užimančių virtuvės baldų. Bene patogiausias ir praktiškiausias variantas – išilgai per visą sieną einančios sujungtos pastatomos ir pakabinamos spintelės. Vienoje patalpoje galima sutalpinti ne tik esminius komplektus su stalviršiais, bet taip pat ir valgomojo stalą, kėdes.

Tikrai nemažai įdomių ir praktiškų variantų siūlo lenkiškų baldų internetinė parduotuvė baldaipl.lt. Čia galite ne tik apžvelgti dominuojančius modelius, bet taip pat prisigaudyti idėjų, o galbūt rasti sau tinkamiausią komplektą ir patrauklią kainą.

Rekomenduojamos spalvų ir jų deriniai

Pirmiausia patogumas, o jau po to stilius. Pastarasis stipriai priklauso ne tik nuo to, kaip pasirinkti virtuvės baldai išsidėlios erdvėje, bet ir nuo pasirinktų spalvų. Pastaruoju metu itin išpopuliarėjo šviesios pastelinės spalvos, skandinaviškas stilius ir minimalus dizainas. Tačiau šviesios spalvos, nors ir atrodo gražiai, nelabai gali būti vadinamos praktiškomis. Tai reikalaus daug pastangų jas valant ir šveičiant.

Jei norite suderinti stilių ir praktiškumą, rinkitės baldus, pasižyminčius keliomis spalvinėmis gamomis. Pavyzdžiui, tegul viršutinė dalis bus šviesi, o apatinė tamsi. Taip išvengsite nuolatinio šviesių stalviršių blizginimo po maisto gaminimo, sutaupysite laiko, o patalpa atrodys stilingai.

Apsvarstykite savo finansines galimybes, o siekiantys patikimos kokybės bei patrauklių kainų, siūlome užsukti į baldaipl.lt. Plati pasirinkimo įvairovė, nuolat atnaujinamas asortimentas ir galimybė įsigyti baldus išsimokėtinai – garantuota.