Kokių klaidų vengti perkant baldus internetu?

 

Baldų pirkimas internetu neretai tampa tikru iššūkiu, ypač kuomet rinkoje yra tiek daug ir įvairių baldų pasiūlymų. Visgi nerimauti nevertėtų, nes žinant savo poreikius ir atsižvelgus į tam tikras klaidas, kurių reikia vengti, baldai internetu taps malonumu bei sumaniu sprendimu. Tad verta apžvelgti pagrindines baldų apsipirkimo internetu klaidas.

 

Baldo matmenų neįvertinimas

 

Patikimi baldų gamintojai ir pardavėjai savo puslapyje prie prekės aprašymo visuomet pateikia informaciją apie baldo matmenis ir medžiagą. Be to, svarbu tiksliai žinoti ne tik baldo, bet ir namų erdvės, kurioje stovės šis daiktas, dydį. Dabar mažose erdvėse itin populiarus sprendimas – funkcionalūs baldai, tokie kaip stalai transformeriai internetu. Tokie baldai padeda sutaupyti vietos, tad sumažėja tikimybė, kad užsisakius baldą jis netilps ar užims daug vietos.

 

Neapgalvojama baldo nauda realybėje

 

Minkštas kampas ar sofa internetiniame puslapyje atrodo itin patraukliai ir stilingai, tačiau visų pirma svarbu apgalvoti baldo tinkamumą ir svarbą Jūsų namuose. T.y. vertėtų įvertinti tai, ar daiktas yra reikalingas Jūsų namuose ir ar jis užtikrins patogų naudojimą. Atsižvelkite į savo namuose verdančią kasdienybę, pvz., jei namuose yra mažų vaikų ar augintinių, perkant baldą atkreipkite dėmesį į jo priežiūros rutiną bei atsparumą išorės veiksniams.

 

Taip pat svarbu rinktis baldus, kurie užtikrintų erdvės funkcionalumą. Vieni tokių baldų – spinta-lova, sofos-lovos ar stalai transformeriai internetu. Tokio tipo baldai ypač naudingi mažose erdvėse. Tad užsisakius daugiafunkcį baldą nereikės abejoti, kad jis svetainėje ar valgomajame stovės nenaudojamas ir tik užims vietą.

 

Ignoruojamos prekių grąžinimo taisyklės

 

Perkant baldus internetu nevertėtų visuomet būti užtikrintam, kad procesas ir rezultatas tik džiugins bei atitiks visus lūkesčius. Neretai atstitinka taip, kad į namus atkeliavęs baldas atrodo ne taip patraukliai ar nėra toks komfortiškas kaip buvo tikėtasi, dėl to norėsis baldą grąžinti pardavėjui. Visgi daugelis baldų parduotuvių tokios paslaugos kaip prekės grąžinimas dažnai neturi.

 

Tad nesvarbu, tai minkštas kampas, sofa-lova, spinta ar jau minėti stalai transformeriai internetu – prieš išsirenkant patikusį baldą visų pirma paskaitykite visą pateiktą informaciją apie produkto grąžinimo politiką. Taip bus paprasčiau išvengti įvairių nusivylimų bei nepatogumų.