Koks čiužinys tinkamiausias dvigulei lovai?

Lova – svarbiausias miegamojo baldas. Žmogus miegodamas praleidžia bene trečdalį savo gyvenimo, tad svarbu užtikrinti kokybišką ir ramų poilsį. Nors pati lova ir jos rėmas – labiau dizaino pasirinkimas, ją deriname prie miegamojo interjero, savo skonio, čiužinys užtikrina lovos komfortą. Tad koks geriausias ir tinkamiausias?

Populiariausi yra čiužiniai 160×200

 

Lovos čiužinys – individualus pasirinkimas, tačiau populiariausi matmenys yra būtent 160×200. Tai gan tradicinis dydis, kuris užtikrins komfortą jūsų dvigulei lovai. Žinoma, lovos būna labai įvairių dydžių, tad įsitikinkite, kad čiužinys atitiktų matmenis – ne visoms tiks populiariausias variantas.

 

Nuspręskite, kokių čiužinio savybių norite

 

Renkantis čiužinį svarbu ne tik dydis, bet ir kiti aspektai: čiužinio aukštis, pralaidumas orui, kietumas, galimybė prisitaikyti prie kūno pozicijos. Tinkamai prižiūrimas jis tarnauti gali net dešimtmetį, tad investuoti į kokybišką miegą tikrai apsimoka.

 

Svarbu žinoti, kas kelia jums komfortą. Ar minkštesnis, ar kietesnis paviršius. Reikėtų pasidomėti čiužinio zonomis, atsižvelgti į tai, kaip jis prisitaiko prie jūsų kūno miegant. Ne visi čiužiniai 160×200 turi vienodas savybes, tad atsižvelgę į dydį iš karto galvokite apie tai, ko jums reikia, kad geriausiai pailsėtumėte kiekvieną naktį.

 

Geriau plokštė ar lovos grotelės?

 

Dažnai kyla klausimas, kaip tinkamai prižiūrėti čiužinius, kad jie išliktų ilgaamžiški. Tai tikrai įmanoma pasiekti žinant kelis esminius aspektus.

 

Vienas pagrindinių klausimų – kur geriau laikyti čiužinį – ant lovos plokštės ar grotelių? Nuomonių būna įvairių, tačiau laikomas ant grotelių jūsų čiužinys galės vėdintis, greičiau atgauti savo įprastą formą ir ilgiau išsaugoti jam priklausančias savybes. Tinkamai rūpindamiesi čiužiniu galėsite džiaugtis juo apie dešimtmetį.

 

Taigi, išsirinkti čiužinį gali būti sudėtingas darbas, tačiau investuoti į jį verta – nepamirškite, kad šitaip investuojate į savo miego ir poilsio kokybę. Nors čiužiniai 160×200 yra populiariausias, klasikinis dydžio variantas, rinkdamiesi atsižvelkite, ar jūsų dvigulei lovai nereikia mažesnio ar didesnio čiužinio. Be to, išsiaiškinkite, kokių savybių tikitės ir ar jos pateisins jūsų lūkesčius siekiant kasnakt puikiai pailsėti.