Mano tobula virtuvė: riboto biudžeto virtuvės interjeras

Galima garantuoti, kad kiekviena moteris (ar vyras), mėgstantis suktis virtuvėje, savo mintyse jau tyliai dėlioja sąrašą dalykų, kurie šioje, maistui gaminti skirtoje erdvėje privalo būti. Tobula virtuvė nėra tik interjeras, o virtuvinės spintelės nėra tik baldai. Kaip susikurti gražią, praktišką, stilingą ir poreikius atitinkančią virtuvę… su ribotu biudžetu?

Jaukiai virtuvei daug nereikia

Virtuvės erdvė iš tiesų nėra skirta tik maisto gaminimui. Čia susirenka visa šeima ir pasiguosti, ir pabendrauti. Juk virtuvėje tikrai dažniausiai liejasi ne tik apetitą keliantys kvapai, bet taip pat skamba užkrečiantis juokas. Tai paprasti dalykai, kuriantys virtuvės erdvėje jaukumą. To dažniausiai čia ir norisi. Vis dėlto, baldams ir keliems papildomiems interjero elementams dėmesio skirti taip pat būtų neprošal.

Svarbiausia – patogumas

Ribotas biudžetas neapriboja fantazijos, tad jeigu jos turite, patogią, stilingą ir jaukią virtuvę galėsite susikurti visai nesudėtingai. Viskas labai paprasta – orientuokitės į patogumą rinkdamiesi baldus, o jaukumui sukurti pagelbės mažesnės detalės. Štai keli patarimai:

• Virtuvinės spintelės privalo būti talpios. Jos gali būti žemos, aukštos, netgi siekiančios lubas, tačiau labai svarbu, kad jose galėtumėte paslėpti ne tik mėgstamiausius puodelius, šventines lėkštes, bet didelius puodus, stalo įrankius, tešlai maišyti skirtus dubenius ir, savaime aišku, ilgiau negendančius produktus (pavyzdžių manų ir grikių kruopas bei pakelį ryžių).

• Jeigu erdvės nėra daug, rinkitės aukštesnes spinteles arba įmontuokite į jų vidų ištraukiamą lentyną karuselę. Ne tik bus lengviau pasiekti sunkiai prieinamas dalykus, bet ir tvarką palaikyti spintelės viduje bus tikrai gerokai lengviau. Jų ieškoki siūlome elektroninėje baldų ir jų priedų parduotuvėje Baldaipl.lt. Kainas jau patikrinome – tikrai įkandamos.

• Pasirūpinkite tinkamu apšvietimu. Šis kuria jaukumą, tačiau jei bus įmontuotas netinkamoje vietoje ar tiesiog neapgalvojus papildomų elementų, virtuvė taps nekenčiamiausia namų zona. Pasirūpinkite tiek funkcionaliu, praktišku apšvietimu (virš stalo ir gaminimui skirtoje zonoje – geriausia po spintelėmis), tiek jaukumui sukurti skitu apšvietimu (gali būti kelios pakabintos lemputės virš valgomojo stalo).

Ribotas biudžetas nereiškia, kad pasirinktos virtuvinės spintelės turi būti pigesnės, ar kad teks apriboti savo dideles tobulės virtuvės svajones. Tikrai ne. Tiesiog pažvelkite į viską paprasčiau. Juk svarbiausia, kad Jūsų virtuvėje būtų patogu darbuotis ir malonu leisti laiką. Gal geriau daugiau lentynų virš galvos nei griozdiškas milžiniškas virtuvinis komplektas? Išnaudokite erdvę praktiškai.