Nemažėjantis roletų populiarumas – kur slypi paslaptis?

Roletai – tai visiems puikiai žinoma langų uždangų rūšis. Vos tik jai atsiradus, jie sulaukė milžiniško populiarumo, kuris nekinta iki šių dienų. Kaip pastebi „Domus Lumina“ specialistai – tiek moderniam, tiek ir klasikiniam interjerui prijaučiantys žmonės renkasi roletus. Tokia tendencija nestebina, nes šios langų uždangos turi daug privalumų, kuriais įsitikinę klientai, lieka ištikimi šiai uždangų rūšiai metų metus.

Roletų populiarumo priežastys:

• Kaina

Tai optimalus pasirinkimas, nes paprasčiausi, klasikinio stiliaus roletai, yra ganėtinai pigūs, palyginus su kitomis langų uždangų alternatyvomis. Žinoma, priklausomai nuo roletų rūšies ir dizaino pasirinkimo, kaina kinta, tačiau bendrine prasme jie išlieka vieni pigiausių rinkoje.

• Spalvų gama ir dizainas

Šiandieninė roletų pasiūla tikrai leidžia išsirinkti net ir išrankiausiam klientui. „Domus Lumina“ savo asortimentu tikrai gali pasigirti. Čia galite rinktis iš tradicinių roletų, roletų diena – naktis, dvigubų ar trigubų roletų, autorinių, Dizaino spaustuvės roletų bei kitų rūšių, kurias galite pamatyti užsukę į langų uždangų saloną ar internetinį puslapį.

• Funkcionalumas

Roletų pagalba galima ne tik suvaldyti šviesos srautus, bet ir sukurti norimą privatumą. Taip pat, jei pasirinksite roletus nuo saulės ir karščio ar roletus Screen, sukursite apsaugą nuo kaitros ir neleisite saulės atspindžiams atsidurti ant kompiuterio ar televizoriaus ekrano, todėl galėsite be trukdžių dirbti ar mėgautis poilsiu.

• Nuolatinis asortimento atsinaujinimas

Kaip ir visur, taip ir langų uždangų rinkoje, svarbus tendencijų sekimas ir asortimento atnaujinimas pagal besikeičiančius klientų poreikius. Kaip nurodo „Domus Lumina“ specialistai – tai viena iš esminių priežasčių, kodėl roletai nepraranda savo populiarumo pozicijų.

• Paprasta priežiūra.

Roletus itin lengva prižiūrėti, nes medžiaga yra dengta specialiu impregnaciniu sluoksniu, kuris užkerta kelią gausiam dulkių kaupimuisi. Roletų medžiagą galima nuvalyti drėgna šluostele arba atsargiai nusiurbti švelniu siurblio antgaliu. Medžiagos nepatariama plauti, nes taip galite pažeisti apsauginį sluoksnį, todėl audinys išsiteps dažniau nei įprastai.

Jei savo namuose dar neturite roletų, galbūt, pats laikas pagalvoti apie jų įsigijimą. Tai ne tik graži interjero detalė, bet ir labai funkcionalus gaminys.

Įsitikinti, kad roletai tikrai yra ypač populiarūs, nesunku užsukus vienos iš roletais prekiaujančių įmonių svetainę.