Pabodęs miegamojo interjeras: atsinaujinkite per dieną!

Poilsis – tai bene pagrindinė priežastis dėl ko žmogus jaučiasi energingas, laimingas, noriai bendrauja su aplinkiniais. Paprastai ilsimasi namuose, kur intymi gerai pažįstama aplinka nuteikia maloniai, skatina kūną ir mintis atsipalaiduoti ir trumpam pamiršti darbo ar kitus rūpesčius. Visgi, pabodęs namų interjeras gali kišti koją siekiant atsipalaiduoti vos įžengus į namus po sunkios dienos – seni baldai, nublukusi sienų spalva ar gerą dešimtmetį kabantis šviestuvas kris į akis, erzins ir neduos ramybės. Kaip atsinaujinti asmeninę erdvę, kurioje ilsimės kiekvienas iš mūsų – miegamąjį? Įgyvendinkite kelis pakeitimus ir naujasis miegamojo interjeras Jus vėl džiugins.

Patarimai, kaip lengvai atnaujinti miegamąjį

1. Nauji baldai. Jei miegamajame stovinti lova yra susidėvėjusi, jos gobelenas nublukęs ar sudraskytas augintinių – laikas atsinaujinti. Pradinę išvaizdą praradę minkšti baldai gali gadinti bendrą interjero vaizdą, o ką jau kalbėti apie sugadintą nuotaiką, kaskart vos įžengus į kambarį. Tačiau situaciją ištaisyti galima nesunkiai baldų salone įsigijus naują, stilingą sofą-lovą, patogią dvigulę lovą ar išskleidžiamą kampą – priklausomai nuo kiekvieno poreikių.
2. Sienų atnaujinimas. Jei labiausiai miegamajame jus erzina sienos, pradėkite pokyčius būtent nuo jų. Ir nebūtinai jas reikia perdažyti ar naujai tapetuoti. Pasidairykite parduotuvėse didelio pasaulio žemėlapio, dekoruokite sienas specialiais sienų lipdukais, atsispausdinkite mėgstamiausias nuotraukas – ir visa tai klijuokite ant atsibodusios sienos. Akimirksniu miegamojo interjeras taps žaismingesnis ir jaukesnis, o jūs galėsite ilsėtis daug prisiminimų keliančioje arba nuotykius žadinančioje aplinkoje.
3. Kabančios interjero detalės. Supynės ar hamakas – kodėl to nepakabinus miegamajame? Kiek neįprastas, bet dabar vis labiau populiarėjantis interjero dekoravimo sprendimas. Tokie žaismingumo erdvei suteikiantys daiktai bus dar ir funkcionalus sprendimas mėgstantiems skaityti.
4. Augalai. Žaluma – tai, pirmiausiai, gyvybė, todėl norintys savo miegamajam suteikti gyvumo, jaukumo turėtų pasidairyti gėlių. Šiuo metu galima rasti pačių įvairiausių kambarinių augalų, tad net ir nemėgstantys ar nemokantys prižiūrėti gėlių galės išsirinkti mažai priežiūros reikalaujančius ir interjerą praturtinančius augalus.

Vos keli žingsniai ir miegamojo interjeras gali būti labai lengvai praturtintas. Tačiau šie patarimai – tik labai maža dalis, kaip galima pakeisti aplinką, kurioje paprastai ilsitės ir ieškote ramybės. Išradingai derinant dekoro elementus, spalvas ar baldus galima netgi manipuliuoti interjero stiliaus. Tad, ar jūs pasiruošę nerti į kūrybinį miegamojo atnaujinimo projektą?