Sisteminiai baldai: kaip lengvai susikurti jaukų ir harmoningą interjerą

Baldai yra labai svarbi interjero dalis, jie turi būti ir kokybiški, ir patogūs, ir gražūs, kitaip sakant, atitikti visus gyventojų lūkesčius. Juk namai, kaip teigia baldų salono „Smart baldai“ komanda, yra ta vieta, kurioje praleidžiame tikrai daug laiko, ilsimės, atsipalaiduojame, todėl čia turime jaustis patogiai ir jaukiai.

Svarbu gerai apgalvoti

Baldai nėra pigi ir dažnai keičiama būsto detalė, todėl svarbu susikurti tokį interjerą, kuris mus džiugintų ilgai. Tai nemaža investicija, todėl reikia gerai apgalvoti, kiek finansų galima tam skirti, kokio interjero norima, prabangaus ar minimalistinio, kokia yra patalpa, maža ar didelė, šviesi, ar tamsi. Nuo priimtų sprendimų priklauso, ar gerai jausitės savo namuose.

Susikurkite namų jaukumą patys

Jei norite gražaus ir komfortabilaus būsto nereiškia, kad būtinai turite patikėti interjero planavimą dizaineriui. Įsigilinę į savo norus, paieškoję naudingų patarimų, pasidairę baldų parduotuvėse ir patys galite puikiai suplanuoti savo namų interjerą. Šiuo atveju puikiu sprendimu gali tapti ir salono „Smart baldai“ siūlomi sisteminiai baldai. Tai – baldų komplektai, sukurti taip, kad visi tos serijos gaminiai derėtų tarpusavyje. Galimi keli skirtingi to paties baldo modeliai, todėl yra galimybė išsirinkti jums tinkamiausio dydžio, formos, išvaizdos pirkinį. Taip pat galima įsigyti visą komplektą ar tik vieną norimą baldą.

Naudingi patarimai, kaip susikurti svajonių namus:

  • Apgalvokite medžiagas, jei turite vaikų ar augintinių, galbūt neverta rinktis labai teplių ir sunkiai prižiūrimų baldų.
  • Svarbu nepamiršti, kad viename kambaryje reikėtų išlaikyti vientisumą, harmoniją, todėl derinkite spalvas ir stilius. Paprasčiausias sprendimas – minėti sisteminiai baldai.
  • Atsižvelkite į patalpos dydį. Baldų perteklius mažoje erdvėje nėra nei gražu, nei patogu. Pavyzdžiui, taupant vietą galima pagalvoti apie kompaktiškas kėdes ar pufus, mažoje svetainėje kavos staliuką pakeisti nedideliu valgomuoju stalu.
  • Jei patalpa tikrai maža, ją padidinti galite ir vizualiai – rinkitės šviesesnių spalvų baldus, interjero detales.
  • Nestatykite baldų prieš duris ar šalia vietų, kur vyks judėjimas – tai trukdys praėjimui.
  • Pagalvokite apie kambario paskirtį. Jei tai nemaža svetainė, galite leisti sau joje statyti baldą, kuris atliktų tik dekoracijos funkciją, jei miegamasis ar virtuvė – baldai turėtų turėti praktinį panaudojimą.

Svarbu skirti šiek tiek laiko interjero planavimui, atsižvelgti į savo norus ir galimybes. Sisteminiai baldai, siūlomi salonuose „Smart baldai“ – paprasčiausia išeitis norintiems lengvai ir greitai susikurti savo svajonių interjerą. Įdėję visai nedaug pastangų gyvensite jaukiai ir patogiai.