Sofa lova – kokie privalumai ir trūkumai?

Įsigyti sofą lovą skatina maža gyvenamoji erdvė. Tačiau šis baldas gali būti pasirenkamas ir dėl kitų priežasčių, pavyzdžiui: darbo kambarys atvykus draugams ar giminėms gali būti transformuojamas į svečių kambarį, augant vaikui reikia vis daugiau vietos, todėl sofa naudojama kaip lova. Iš tiesų, tai tik keli išvardinti privalumai – jų yra tikrai daugiau. Tačiau be teigiamų savybių yra ir keli trūkumai, apie kuriuos plačiau kalbama žemiau pateiktame tekste.

 

Privalumai

 

Sofos lovos privalumai, kurie gali nulemti sprendimą pirkti:

  • Sofa, kuri virsta lova – akivaizdu, bet būtina paminėti. Tai didžiausias šio baldo pliusas.
  • Funkcionalumas – tokia sofa lova yra ilgesnė nei įprasta sofa. Galima užsisakyti norimų matmenų, be to, dažniausiai tokie minkštieji baldai turi apačioje papildomą tuščią erdvę, kurioje galima laikyti patalynę. Dėl šios priežasties miegojimui skirta sofa yra aukštesnio profilio.
  • Ilgaamžiškumas – įsigijus kokybišką gaminį, naudosite jį ilgai dėl jo transformacijos: augant vaikui, tokio tipo baldas gali išsiskleisti, todėl daugiau pasidarys erdvės miegui.
  • Pritaikomumas – sofos lovos integracija kambaryje yra labai paprasta dėl dizaino, spalvų įvairovės. Gyvenant mažoje erdvėje svarbu pasirinkti tokį gaminį, kuris tilptų ir padėtų sutaupytųi jums vietos. Todėl sofą lovą lengva pritaikyti – įvairių jų matmenų ir dydžių rasite magresbaldai.lt.
  • Modelių įvairovė – kadangi šis baldas yra ganėtinai populiarus, todėl ir modelių rasite įvairių. Sofą lovą galima lengviau išsirinkti ir pritaikyti kambaryje, kai yra didelis dizainų pasirinkimas.
  • Kaina – pigiau už lovą. Tai leidžia šiek tiek sutaupyti.

Tai išties geras sprendimas šeimoms, norinčioms sutaupyti (iš fiansų ar erdvės pusės).

 

Trūkumai

 

Sofa lova turi daugiau privalumų negu trūkumų, bet štai keli iš jų:

  • Mechanizmas – tai yra labai svarbu išsiskleidžiamoms sofoms lovoms. Dėl nekokybiško mechanizmo, miegojimui skirtas baldas gali neišsiskleisti. Prieš perkant rekomenduojama apžiūrėti metalinį rėmą, dirželius, pabandyti išskleisti – turi jaustis lengvumas ir tvirtumas.
  • Medžiaga – prieš perkant reikia atkreipti dėmesį į paviršiaus audinį (iš ko pagamintas). Sofa lova bus dažniau naudojama negu įprasta sofa, todėl ir medžiaga gali greičiau nusidėvėti.
  • Čiužinys – jei turite galimybę, išmėginkite. Čiužiniai gali būti tiek poroloniniai, tiek spyruokliniai, todėl geriausia atsigulti ir įsitikinti, ar tinka.

Šiuos trūkumus galima priskirti patarimams, kurie jums leistų išvengti nemalonumų po gaminio įsigijimo ir panaudojimo.

 

Taigi, sofa lova turi nemažai privalumų. Svarbiausiai atkreipti dėmesį į savo poreikius, norus. Didelė įvairovė leidžia šį minkštąjį baldą lengvai pritaikyti namuose.