Spalvos keičia ir patalpos dizainą, ir namiškių nuotaiką

Apie minimalistinį interjerą kalbos pagaliau po truputį slopsta, o rudeninę melancholiją sklaidyti padeda ne kas kitas, bet spalvos. Tiesa, daugeliui baltas sienas išdažyti rožine spalva neatrodo nei geras, nei protingas sprendimas, tačiau spalvų į interjerą galima įnešti ir pasitelkus daugybę kitokių būdų. Kas, kaip ir kodėl – šįkart plačiau kalbame būtent apie spalvų žaismą ir nuotaikų kūrimą namuose.

Akcentų kūrimas

Namai yra visų mūsų jaukumo ir ramybės oazė, tad kiekvienas nori, kad laiką leisti juose būtų gera ir malonu. Balta sterili ir ligoninę primenanti spalva namuose dažnai gali sustiprinti nerimą, neigiamas emocijas ir skatinti įtampą, neleisti atsipalaiduoti, tad pasirūpinti jaukia aplinka yra būtina, o šiek tiek spalvų tikrai niekam nepakenks. Sukurti akcentus galima labai paprastai ir vienas iš pigesnių būdų – tai baldai internetu. Daugelis iškart pagalvos apie sofas ir kitus masyvius baldus, kurių internetu pirkti nesinori, tačiau mes šįkart ne apie tai.

Internetu užsisakyti ir įsigyti taip pat galite ne tik lovas, bet ir nedidukus fotelius ar spalvingus staliukus. Taip pat ir spalvingi sėdmaišiai gali tapti puikiu sprendimu, norintiems daugiau spalvų namuose ir gyvenime. Paprasčiausi baldai, užsakyti internetu gali būti puikus būdas suteikti aplinkai daugiau žaismingumo, tik labai svarbu suderinti spalvas. Kitu atveju kambarys gali labiau priminti vaikų žaidimų aikštelę nei jaukią svetainę. Be to, daug ryškių spalvų erzins lygiai taip pat kaip erzina ir balta.

Dažom sienas

Tiems, kurie niekaip nesumąsto, ką daryti su baldais, o baldai internetu jiems nėra priimtina idėja, siūlome patalpos nuotaikas pagyvinti perdažant vieną kitą sieną. Nebūtina kardinaliai keisti viso kambario interjero, viena ar dvi sienas pagyvinus kita spalva, kitos dvi gali likti ir baltos. Svetainei siūlome rinktis pastelines, tačiau jaukias ir šiltas spalvas: rausva, žalsva, gelsva, rusva ir smėlinė. Jei nežinote kokią rinktis būtų optimaliausia, įkvėpimo ieškokite bendroje erdvėje. Galbūt sofą puošia violetinės ar melsvos pagalvėlės? O gal čia slepiasi ryškiai geltonas fotelis? Suderinkite spalvas su jau esančiomis ir pasirinkta sienai spalvą bus gerokai lengviau. Ji gali derėti ir prie langų uždangų atspalvio.

Žaismingos spalvos, baldai internetu ir šviežiai atnaujintas interjeras – viską galima padaryti per savaitgalį (tik baldus rekomenduojama užsisakyti bent mėnesiu anksčiau). Atnaujinkite namus ir suteikite jiems naują įvaizdį pasinaudodami mažomis, tačiau reikšmingomis detalėmis ir akcentais. Net vienas naujas fotelis gali kardinaliai pakeisti ne tik dizainą, bet ir visų šeimynykščių nuotaiką.