Stilingas vienišiaus butas – kaip tokį susikurti?

Kartais gali atrodyti, kad kam čia per daug stengtis, jei jau gyvenate vienas. Tačiau toks požiūris yra labai neteisingas. Stengtis verta dėl savęs. Kuo namai atrodys geriau, tuo patys geriau jaučiamės. Namai yra ramybės oazė, kurioje turi būti gera leisti laiką. Tad šįkart mes apie tuos mažus butus, kuriuos, atrodo, nieko nereikia. Kaip juos paversti stilingais ir jaukiais?

Iš kur gauti baldų?

Toks klausimas kamuoja tuos, kurie nevairuoja, o į darbą mėgsta važiuot dviračiu arba vaikščioti pėsčiomis. Na, taip tikrai nutinka, ir net nelabai retai. Tai kaip tuomet daryti su baldais, kai iš amų kojos kelti ir važiuoti apžiūrinėti paskutinių metų tendencijos noro nė su žiburiu nerasite? Paprasta! Atsidarykite interneto naršyklę ir tegul į Jūsų namus atkeliauja baldai internetu. Paprasta kaip du kart du. Ir viskas ko reikia, tai paspausti užsakymo mygtuką ir supildyti visas reikiamus duomenis.

Na, žvelgiant iš kitos pusės, reikalas gal ir nėra toks paprastas. Juk baldų parduotuvių yra daug. Kaip atrasti tinkamiausią? Siūlome Jums pirmiausia išsiskirti kriterijus. Ar norite stilingų baldų? Ar jie turėtų būti lietuviški? Ar norite ilgaamžių baldų? Kiek gali leisti sau už juos sumokėti? Paprastai klausimai, tačiau visada labai daug lemia. Mes šįkart rekomenduoti galime „Magrės baldus“. Magrės baldai internetu leidžia atrasti tinkamą pasiūlymą kiekvienam individualiai, atkelaiuja į namus greitai, o kokybė… Kokybė yra tiesiog neprilygstama. Galbūt todėl, kad šio prekės ženklo pagrindinis tikslas orientuotas į kokybė ir stilių?

Interjero kūrimas

Natūralu, kad norint gražaus ir stilingo buto, reikia ne tik baldų, bet dar ir juos kažkaip gražiai sustatyti. Ne tik gražiai, bet ir praktiškai, nepamirštant suderinti stilių, spalvų, raštų… Užduotis jau nebeatrodo tokia lengva, kaip atrodė iš pradžių. Štai keli patarimai, kurie pagelbės net tiems, kurie neturi žalio supratimo apie tai, kas yra stilius ir skonis namų interjere:

• Rinkitės labai konkrečią spalvų paletę. Stilinga yra tai, kas skoninga, tad geriau jau tikslaii žinokite, kokios spalvos Jūsų namams geriausiai tinka. Jeigu sienos baltos, derinkite juodą, ir žalią (ar bet kokią kitą spalvą), tačiau nebandykite maišyti visų vaivorykštės spalvų. Pavargsite, o namai iš stilingų virs tiesiog stilistine betvarke.
• Magrės baldai internetu atkeliauja ganėtinai greitai, tad geriausia jei prieš tai bent jau paliktumėte vietos ir tiksliai suplanuotumėte, kur kas ir kaip stovės. Sofa gal prie lango, fotelis prie židinio, staliukas šalia sofos ir panašiai.
• Ryškių prieskonių interjerui suteiks detalės. Virš sofos ant sienos galima pakabinti spalvingą paveikslą, sofos padėti kelais spalvingesnes pagalvėles, ant staliuko – ryškiaspalves knygas.

Viskas gali būti tik juoda ir balta ir tai bus paprasta, tačiau stilinga. Svarbiausia, kad Jums namuose būtų patogu ir ne gėda pasikviesti svečių.