Svarbiausi baldai vaiko kambaryje: kokie jie?

Smartbaldai.lt pastebi, jog dažnai perkant naujus baldus pamirštama nemažai dalykų, kurie gali padaryti įtaką namų jaukumui. O ką jau kalbėti aie vaikų kambarį – juk dar tik augančiam žmogui reikia tiek daug įvairių dalykų: tinkamos vaikiškos lovos, žaidimų kampelio, daiktų laikymo sistemos ir, žinoma, daugybės kitų. Tam, jog nepasimesti, siūlome atkreipti dėmesį, kokie baldai yra svarbiausi vaiko kambaryje.

 

Lova – pirmasis pasirinkimas

 

Pirmasis baldas, kurį renkate vaiko kambariui, turėtų būti lova – juk ji užtikrina komfortą ir gali daryti įtaką vaiko savijautai. Atkreipkite dėmesį, jog lova nebūtų per maža, o jos matmenys tiktų ne tik vaiko ūgiui, tačiau taip pat ir erdvei, kurioje ketinate ją statyti. Kaip pažymi Smartbaldai.lt specialistai, taip pat svarbu atsižvelgti, ar lova turi daiktų laikymo galimybę – tai itin naudinga nedideliame kambaryje.

 

Nepamirškite, kad nepakanka žinoti tik vaikiškos lovos matmenų, lygiai taip pat svarbu ir surasti patogiausią jūsų vaikui čiužinį, jog jis galėtų mėgautis ramiais nakties sapnais. Čiužinys turėtų būti ne per minkštas ir ne per kietas, o geriausia pasirinkti vidutinio kietumo.

 

Daiktų laikymo sistemos

 

Toliau seka daiktų laikymas: gerai apgalvokite, kokius daiktus vaikui reikės saugoti savo kambaryje. Jeigu tai smulkūs ir nedideli daiktai, tuomet jiems pakaks keletos stalčių, kurie turėtų būti integruoti į rašomająjį stalą arba naktinį staliuką.

 

Jeigu daiktai didesni, tuomet pasirūpinkite erdvia, tačiau per daug vietos neužimančia spinta ar komoda. Mažiems aksesuarams ir interjero detalėms puikiai tiks pakabinamos lentynėlės.

 

Žaidimų kampelis

 

Paskutinis, tačiau ne ką mažiau svarbus, pasak Smartbaldai.lt baldų ekspertų, yra žaidimų kampelis, kuris turėtų būti įrengtas kuo toliau nuo vaikiškos lovos. Jame pasirūpinkite nedideliu, žaidimams skirtu staliuku, minkštu kilimu ir kėdute. Visi šie komponentai užtikrins, jog kampelis bus saugus, patogus ir malonus žaisti jūsų vaikui.

 

Taigi, įrengti vaiko kambarį išties paprasta, kuomet aiškiai žinoma, kokie baldai yra reikalingi šiam kambariui. Lova, daiktų laikymas ir žaidimai – svarbiausi aspektai vaiko kambaryje.