Šviestuvai pagal stilių

Kiekvieni namai turi kažką savo, todėl į juos visąlaik malonu grįžti bet kokiu metu. Visa tai sukuriama savo skonio dėka, būtent todėl vertėtų vengti kitų patarimų, jei patys tiksliai žinote, kas jums yra namai. Šviestuvai – viena iš sudedamųjų namų dalių, todėl į juos būtina atsižvelgti, kuriant interjero dizainą. Nuo apšvietimo priklauso, ar namuose vyrauja jauki atmosfera, o darbo kambaryje bus paprasčiau susikaupti.

Namų interjero stiliai ir kaip jį derinti su apšvietimu?

• Modernūs. Gaubtas dažniausiai būna metalinis ir neįprastos formos. Detalės ir lemputės sudaro šiuolaikiškumo įspūdį. Dydis neturėtų būti masyvus, geriau rinktis mažesnius, bet juos paskirstyti po erdves. Šie šviestuvai dažniausiai būna juodos ar baltos spalvos, kas dera bet kuriame kambaryje. Pakabinami suteikia didesnį efektą nei prigludę.

• Klasikiniai. Dauguma pirkėjų įsivaizduoja sietynus, bet ši kategorija tuo nesibaigia. Šio stiliaus gerbėjai žino, kad šie šviestuvai gali išsiskirti ir kitokiomis formomis. Staliniai arba toršerai taip pat gali būti šio stiliaus, turint namuose šio stiliaus baldus juos būtina tinkamai apšviesti. Tam galima naudoti ir įmontuotus kryptinius šviestuvus.

• Skandinaviški ar minimalistiški. Šie stiliai atsigręžia į natūralumą ir paprastumą. Svarbiausia įsigyti vieną tinkamą prekę nei daug už pigesnę kainą. Produktas pirmiausia turi atitikti kokybę ir saugoti aplinką. Tam pasitelkti galima LED lemputes ar šviestuvus, kurie laiko ekologiški ir padedantys sutaupyti elektros sąskaitos mokesčių.

• Vintažiniai. Alavo spalvos, vario medžiagos sukurti šviestuvai tinkami kurti „kitokius“ namus. Jei norite, kad gera nuotaika niekada neužgestų vertėtų pasirūpinti ryškaus šio stiliaus šviestuvais.

Nepastebimi šviestuvai

Laiptų, sienų, lubiniai, įmontuoti šviestuvai ne tik yra nepastebi, bet ir suteikia namams daugiau spalvų. Nenorint apkrauti namų erdvės, vertėtų įsigyti būtent šio tipo apšvietimo būdą. Tai apsaugos nuo neapšviestų kampų, kurie siaurina vizualią erdvę.

Namų stilius turi būti puoselėjimas ir derinamas, kad neprarastų gero skonio. Detalės nors dažnai nuvertinamos, vis dėlto dažnai nulemia kaip atrodys visi namai.