Virtuvės erdvę – pasitobulink pats!

Virtuvė sudaryta iš baldų komplekto ir buitinės technikos. Įvaizdį vis dėlto labiausiai nulemia komplektas, kadangi jį renkantis galima atkreipti dėmesį į interjero dizainą. Svarbiausia dalis – virtuvinės spintelės, tiek jų paviršius, tiek vidus nulemia, ar virtuvės erdvės bus tinkamai išnaudota ir suteiks tą norimą jaukumo jausmą.

Ką ir kaip galima sudėti į virtuvės stalčius?

  • Valymo produktus. Nenorint vaikščioti pirmyn ir atgal, sutaupyti laiko gali padėti, jei priemonės bus jau šalia. Vieta tam virtuvėje negali būti susijusi su maistu, kadangi kitokiu atveju gresia apsinuodijimas.
  • Įrankiams dažniausiai reikia viso stalčiaus, o su laiku jų tik daugėją. Išmanus ir šiuolaikiškas požiūris vietoj gulimos padėties, įrankius laikyk stačiai. Tai saugesnis variantas, taip laikant peiliai bus visada tinkamai sudėti į savo vietas. Norint išvengti susižalojimų, rinkitės pakabinamą magnetinį laikytuvų. Tokiu atveju visąlaik matysite, ką dedate į rankas.
  • Virtuvinės spintelės gali būti skirtos ir gyvūno ėdalui. Taip pat tai gali tapti vieta, kur bus įmontuoti indeliai skirti pašarui ir vandeniui laikyti. Dažnas augintinį turintis gyventojas susiduria su netvarka, kadangi indeliai mėtosi ant žemės ir trukdo praeiti. Kas jei dar pats augintinis prisideda prie betvarkės kūrimo ir išmėto ėdalą ir dažnai išlieja vandenį. Tokiu atveju jau įmontuoti indeliai į spintelę neleis, kad taip nutiktų.
  • Jei tai siauras aukštas stalčius, gali kiltų sunkumų, kaip jį tinkamai išnaudoti. Tokiu atveju vertėtų spintelės erdvę išskirstyti į atskiras dalis. Įmontavus papildomas lentynas, bus galima nereikalingus ir besimėtančius daiktus sudėti būtent čia, o ne grūsti į jau perpildytus stalčius.

Laikas sukurti daugiau

Virtuvės spintelės gali būti būti panaudotos kitokioms funkcijomis negu įprastam indų ir įrankių laikymui. Siekiant daugiau, reikia skirti laiko paieškoms ir kūrybingiems sprendimams, kas virtuvę padarys erdve tvarkingesne ir modernesne. Net ir išpjauta skylė pjaustymo lentelėje gali suteikti patogumo ją valant. Aukštų matmenų, bet siauro pločio spintelės gali būti patobulintos, įmontuotais stalčiais.