Kokį lubrikantą rinktis?

Lubrikantai – be jų sunku išsiversti intymiame gyvenime. Jeigu nenaudosite lubrikanto, gali kilti nemalonių pojūčių sekso metu – jaučiamas tempimas, nemalonus spaudimas. Pagrindinė lubrikanto funkcija – sutepti, kad būtų jaučiama mažesnė trintis ir didesnis malonumas. Šiandieninė rinka siūlo begalę įvairių rūšių lubrikantų, kurie tiks net ir išrankiausiems. O norintiems įsigyti šį produktą lengvai ir greitai, lubrikantai internetu – puikus sprendimas.

Vandens pagrindo lubrikantai

Vandens pagrindu pagaminti lubrikantai yra įvairiausių rūšių, gali būti spalvoti. Renkantis paprastus vandens pagrindu kurtus lubrikantus išvengsite lubrikanto dėmių ar plėmų. Vandens pagrindu sukurto lubrikanto pojūtis gali būti itin natūralus – jis lengvai nuplaunamas, primena natūralias išskyras. Lubrikantai sukurti vandens pagrindu puikiai tiks naudoti ant sekso žaisliukų.

Aliejaus pagrindo lubrikantai

Aliejaus pagrindu sukurti lubrikantai kuriami iš natūralių aliejų. Tai puikus sprendimas tiems, kurių oda lengvai sudirgsta. Vis dėlto lubrikantai aliejaus pagrindu gali palikti dėmes, be to, prieš juos perkant būtina atkreipti dėmesį, kokius prezervatyvus naudojate – jeigu sukurtus iš lateksto, lubrikanto aliejaus pagrindu naudoti negalima. Ieškantiems šios prekės – lubrikantai internetu puiki išeitis.

Silikono pagrindo lubrikantai

Lubrikantai silikono pagrindu ant odos jaučiami ilgiau nei sukurti vandens pagrindu. Jie tiks moterims, turinčioms problemų dėl sausos makšties. Kadangi silikono pagrindu sukurtas lubrikantas yra plonas ir laikosi ilgai, jis puikiai tiks analiniams malonumams suteikti.

Lubrikantai su skoniu

Lubrikantai būna įvairiausių skonių (vaisių, šokolado, prieskonių). Tai puikiai tiks norintiems atrasti oralinius malonumus. Tiems, kurie oralinio sekso vengia dėl nemalonaus skonio, šiuos lubrikantus tiesiog būtina išbandyti.

Šildantys ir šaldantys

Jei norisi įnešti naujų pojūčių į miegamąjį, išbandykite lubrikantus, kurie šildo arba šaldo. Šildantys ir šaldantys lubrikantai ypač tinka norintiems naujų pojūčių masturbacijos metu. Šildantys ir šaldantys lubrikantai internetu pravers tiems, kurie nenori lakstyti po parduotuves.

Kaip surasti tinkamiausią?

Jeigu norite surasti tinkamiausią pasirinkimą, lubrikantą turite išbandyti. Kai kuriuose parduotuvėse yra pateikiami mėginiai – užtepkite jo ant rankos, kritiškai įvertinkite konsistenciją. Prieš pirkdami lubrikantus išsiaškinkite, ar nesate alergiški medžiagoms, kurios yra lubrikanto sudetyje.

Patarimai

  • Jeigu jūsų lubrikantas nepadidina rizikos, jog prezervatyvas plyš, prieš lytinį aktą į prezervatyvo vidų įlašinkite šiek tiek lubrikanto – tai suteiks papildomų pojūčių jūsų partneriui.
  • Lubrikantas tinkamas ne tik sekso metu – sujaudinti partneriui naudokite lubrikantą erotiniam masažui atlikti.

Lubrikantai tikrai gali paversti jūsų gyvenimą labiau jaudinančiu. Nesvarbu, ar esate vieni ar su partneriu – lubrikantą verta turėti.