Vestuviniai žiedai: prieš vestuves ir po jų

Norintiems, kad svarbiausia gyvenimo šventė – vestuvės – būtų tobula, būtina rūpintis ne tik svarbiausiais dalykais (bažnyčia, šventės vieta, vestuviniais drabužiais), bet ir mažomis detalėmis (tokiomis kaip vestuviniai žiedai), kurios dažnai net ir svarbesnės. Todėl šiame tekste rašoma apie gražiausią santuokos simbolį – vestuvinį žiedą.

Į ką svarbiausia atkreipti dėmesį renkantis vestuvinius žiedus?

Besirenkantiems vestuvinius žiedus, norisi, kad jie būtų ir patogūs, ir gražūs, ir atspindėtų šiandieninės mados tendencijas, tačiau svarbiausi kriterijai yra storis ir sunkumas bei komforto zona.

  • Komforto zona – specialus žiedo išlenkimas viduje, kad metalas kuo mažiau liestųsi su oda. Pasirinkus platesnę komforto zoną, jausitės lyg be žiedo.
  • Kadangi vestuvinį žiedą nešiosite kiekvieną dieną, svarbu, kad jis nesusilenktų ir nesideformuotų. Todėl rinkitės storesnį ir sunkesnį žiedą.

Atkreipus dėmesį į šiuos aspektus, kasdien nešioti žiedą bus patogu ir saugu.

Kaip prižiūrėti vestuvinius žiedus?

Jei norite, kad praėjus įsimintiniausiai gyvenimo dienai vestuviniai žiedai žibėtų kaip tądien, svarbu jais rūpintis.

  • Dažniausiai vestuviniai žiedai būna iš aukso, tad ilgainiui jie gali prarasti žvilgesį. Jei jau su tuo susidūrėte, nuplaukite žiedą muiluotame vandenyje, pavalykite su švelnia šluoste, po to perliekite šiltu vandeniu ir nušluostykite.
  • Jei Jūsų sidabrinis vestuvinis žiedas prarado žvilgesį, tada pasinaudokite šiuo patarimu. Pirma, išmuiluokite žiedą su skystu muilu, tada nuplaukite. Po to palikite žiedą sodos ir vandens tirpale bent 10 minučių (tirpalui pagaminti Jums reikės ketvirtadalio stiklinės virinto vandens ir 10 gramų sodos). Išėmus iš tirpalo, švariai nuvalykite. Jei susidūrėte su sidabrinių žiedų pajuodavimu, tada įtrinkite žiedą dantų pasta ir nuplaukite šiltu vandeniu. Tai padės pašalinti juodulius.
  • Rekomenduojama žiedų su brangakmeniu nepalikti vonioje, nes juos gali lengvai pažeisti drėgmė ir temperatūrų kaita. Jei toks žiedas prarado blizgesį, tada valykite žiedą vandens ir amoniako tirpalu (santykiu 3:1), po to nuplaukite šaltu vandeniu ir nuvalykite skudurėliu.

Naudodamiesi šiais patarimais, vestuviniai žiedai: tiek auksiniai, tiek sidabriniai, tiek inkrustuoti brangakmeniais žibės kaip tądien.

Vestuvinis žiedas – svarbus meilės simbolis. Tad svarbu jį išsirinkti patvarų ir patogų. O, kad žiedas žibėtų, kaip ir vestuvių dieną, svarbu jį prižiūrėti ir valyti.