Augintinio draudimas – ką verta žinoti?

Augintiniai – vieni iš geriausių mūsų draugų. Jie praskaidrina mūsų dieną ir yra tikri šeimos nariai. Jei siekiate pasirūpinti jų gerove ir išvengti netikėtų finansinių nuostolių, augintinių draudimas (internetu rasite platesnę susijusią informaciją) – tai kas jums gali praversti. Ką verta žinoti apie tokią paslaugą ir jos privalumus?

 

Kam skirta?

 

Tiems, kurie apie tokią paslaugą girdį primą karta, verta žinoti, kad ji yra skirta specialiai jūsų šuniui ar katei apdrausti. Ji suteikia apsauga nuo nenumatytų išlaidų, susijusių su augintinio gydymu veterinarijos klinikoje. Toks draudimas praverčia ir atvejais, kai jūsų šuo ar katė padaro žalą trečiųjų asmenų sveikatai. Taigi, pasinaudoti juo tikrai verta, juk tokios situacijos gali ištikti bet ką.

 

Kokie privalumai?

 

Tam, kad būtų lengviau suprasti tokios paslaugos teikiamą naudą, verta atskirtai aptarti privalumus, kuriuos suteikia draudimas (internetu galite sužinoti visas jo sąlygas). Taigi, vienas iš pirmųjų – išlaidų, susijusių su augintinio chirurginiu ar onkologiniu gydymu, operacijomis, žarnyno, pilvo ar skrandžio susirgimais, įvairiomis traumomis, atlyginimas. Be to, tai apima ir tokias priemones kaip tvarsčiai, vaistai ir pan. Svarbu paminėti ir laiko sąnaudas, nes gydymo išlaidas galima apmokėti tiesiogiai, o papildomai kreiptis į draudimo įmonę nereikia.

 

Kas apdraudžiama?

 

Prieš pasinaudojant tokia paslauga, verta žinoti, koks augintinio amžius yra tinkamas: šunys apdraudžiami nuo 6 mėn. iki 8 metų, o katės – nuo 6 mėn. Iki 9 metų. Kitas svarbus aspektas, jog gyvūnas turi būti paženklintas poodine mikroschema arba tatuiruote.

 

Kur galima įsigyti?

 

Augintinio draudimas (internetu rasite daug papildomos informacijos) gali būti įsigytas tam tikrose veterinarijos klinikose. Tai itin patogu, nes nereikia papildomai vykti į draudimo kompanijos padalinį. Svarbu žinoti, kad traumų ar susirgimų atveju į veterinarą reikia kreiptis ne vėliau kaip per 24 val.

 

Taigi, jei norite pasirūpinti savo augintinio gerove ir saugumu, šie patarimai jums gali labai praversti. Juk gyvūnas – tai šeimos narys, kurio sveikata pasirūpinti reikėtų tinkamai. Apsidrauskite jau dabar ir apsidrauskite nuo netikėtų išlaidų.