BERENGIANT DOKUMENTUS – SUTAUPYK LAIKO

Geras lyderis žinos, kad darbuotojų valdymas ypač svarbus. Jei bus pasirenkamas tinkamas būdas, grįžtamasis ryšys gali būti ne tik gerinantis įmonės vardą, bet ir net sėkmės priežastimi. Žiniasklaidoje daug istorijų, kaip geras ryšys tarp darbdavio ir darbuotojų išsaugojo nuo bankroto ir vėliau net tapo šlovės simboliu. Netgi geri santykiai gali suteikti dar daug daugiau. Taip ir dokumentų valdymas turi būti tinkamai pasirūpintas, kad įmonė funkcionuotų be didelių išlaidų šiai sričiai. Įmonė „Sekasoft“ turi išskirtinės patirties IT sprendimais ir užtikrina, kad priimtas žingsnis padės efektyvumo atžvilgiu.

  • Pasiruošk tvarkai. Arba, kitaip sakant, ši sistema padės ne tik suorganizuoti dokumentus, bet ir juos paruoš derinimui, rengimui ir tvirtinimui. Beliks tik stebėti, kaip be jokių energijos ir laiko sąnaudų viskas bus paruošta. Darbuotojai ypač įvertins tai, kadangi jis dažniausiai būna atsakingas ne už vieną funkciją, todėl vienas iš darbų pats savaime bus padarytas. Kokybiško darbo privalume slypi tai, kad darbai turi būti atlikti be jokio skubėjimo, o susikaupus.
  • Dokumentų valdymas, ar dar kitaip dar vartojimas terminas – dokumentų valdymo sistema (trumpinys – DVS), leis su darbuotojais susisiekti ypač greitai. Tokiu būdu įmonės veiklas taps skaidresnė ir efektyvesnė. Kaip? Viskas paprasta, kaip ir gerai žinomas apibrėžimas, kad laikas yra pinigai, todėl sutaupant laiko, jį bus galima efektyviau panaudoti kitiems tikslams. Vertėtų pastebėti ir tai, kad ir pakartotiniai darbai nebebus tarp užduočių.
  • Pasirašymas, sutikimas, automatiškas registravimas, versijavimas – dažnos audito patikros sritys. Tai taps nebeaktualu, kadangi už jus viskas bus jau padaryta, todėl baimėje, kad kažkuris dokumentas pasimetė, nebereiks gyventi. Pačių sukurti archyvai leis lengvai rūšiuoti informaciją, kad ji niekada nepradingtų ar nepasimestų. Informacinių technologijų įmonė „Sekasoft“ pasirūpins, kad audito baimė ir panika taptų praeitimi.

Dokumentų valdymas – be papildomų sąnaudų

Jei technologijos sparčiai tobulėja, tai kam likti prie senų popieriaus užrašinių? Tai taps ne tik galimybe pradėti tausoti aplinką, bet ir bendru ryšiu su visais darbuotojais. Ir ne tik. DVS sukurs tvarką, net ir nesilaikant jos, kas pagerins darbo sąlygas.