Esminė technika, naudojama statybose

Yra keli skirtingi sunkiosios įrangos tipai ir kiekvienas iš jų turi savo paskirtį. Vertinant projektus, kurių ruošiasi imtis Jūsų įmonė, gali tekti gerokai praplėsti savo esamą arsenalą. Nors kai kurie įrenginiai turi tik vieną, specifinę paskirtį, kiti turi kelias. Pavyzdžiui, jei ieškote prietaiso, kuris galėtų padėti stumti dirvožemį ar kelti medžiagas, galite rinktis net iš kelių skirtingų variantų. Statybos technika, kaip pastebi „Šalvis“ komanda, itin įvairi, bet yra kelios esminės mašinos, be kurių sunkiai išsiverčiama statybose.

 

Krautuvai

 

Tai universalios priemonės, nes čia suderinamos trijų tipų mašinos: traktorius, krautuvas ir ekskavatorius. Pagrindinė jo funkcija kasti kietąsias medžiagas, suspaustą žemę. Jis taip pat gali būti naudojamas kelti sunkius krovinius, dėti juos į tam tikras vietas.

 

Galite jį naudoti perketi dirvą, medžiagas. Tas faktas, kad tai – traktorius, suteikia galimybę be vargo judėti per nelygias vietas. Jie gali pasisukti 200 laipsnių kampu ir puikiai tink atlikti lengvus, vidutinio sunkumo darbus.

 

Kompaktoriai

 

Kaip pastebi „Šalvis“, tai dar viena esminė statybos technika. Jų tipų yra keli, bet iš esmės jie visi naudojami suspausti medžiagas. Jums reikalingos mašinos tipas priklausys nuo medžiagos, kurią norite suspausti. Jei dirbate su atliekomis, labiausiai tinka sąvartyno kompaktorius. O jei su dirvožemiu, tada norėsite skirto būtent tam. Tandeminiai vibraciniai volai naudojami šviežiam, kompaktiškam asfaltui, o pneumatiniai ritinėliai su įvairiomis medžiagomis.

 

Šarnyriniai sunkvežimiai

 

Jie idealūs statybvietės navigacijai. Šios mašinos susideda iš dviejų dalių: kabinos-vilkiko, skirto važiuoti nelygiu reljefu, ir priekabos, kuri skirta vežti sunkius krovinius. Jos yra sujungtos atrama, todėl įrangą itin lengva valdyti bei manevruoti.

 

Asfalto klotuvai

 

Jei reikia įrenginio, kuriuo galėtumėte asfaltuoti kelius, tiltus, aikšteles ir kitus paviršius, „Šalvis“ pažymi, kad Jūsų ieškoma statybos technika yra asfalto klotuvas. Jame taip pat įmontuotas savivartis ir volelis. Savivartis paduoda asfaltą klotuvui, o šis jį paskirsto ant paviršiaus.

 

Nors tai tik keli sunkiosios techninės įrangos variantai, be jų sunkiai išsiverstų bet kokios statybos.  Tai patikima, ilgaamžė technika, kuri tarnaus dar ilgai. Žinoma, itin svarbi atitinkama, reguliari priežiūra.