Gero matymo komfortas: kaip jį užtikrinti?

Deja, bet ne visiems pavyksta išsaugoti geras akis ir pasaulį matyti puikiai. Tačiau net tokiais atvejais, kai regėjimas yra susilpnėjęs, kasdieniam matymui turite nešioti akinius ar kontaktinius lęšius, labai svarbu yra užtikrinti komfortą, kad su tam tikromis priemonėmis jūsų akims būtų jaučiamas kur kas didesnis komfortas. Pasirūpinus, kad Jūsų namuose būtų akinių servetėlės, All Clean Soft skystis kontaktiniams lęšiams ar specialūs konteineriukai, matyti aplinkinius ar dirbti gali būti kur kas patogiau.

Akinių priežiūra

Jeigu jūs esate tas, kuris nešioja akinius, jums reikėtų susirūpinti teisinga jų priežiūra. Paprastai akinių stiklams valyti naudojama speciali servetėlė, kurios medžiaga nesivelia, nebraižo, nepūkuoja akinių stiklų paviršiaus. Praktiškai visas šias servetėles galima skalbti – tiek rankomis, tiek automatinėje skalbimo mašinoje mažos temperatūros programoje. Norintiems atsisakyti tokių servetėlių yra išeitis – vienkartinės popierinės servetėlės su trupučiu alkoholio, nepriekaištingai nuo akinių stiklų nuvalančios įvairius nešvarumus, dulkes, pirštų antspaudus. Tokių servetėlių galima rasti net ir įprastuose prekybos centruose, tad palaikyti tobulus akinių stiklus gali būti visiškai nesudėtinga.

Kontaktinių lęšių priežiūra

Šiuo metu daugelis žmonių akinius keičia kita alternatyva – kontaktiniais lęšiais. Tai – patogus būdas matyti, kasdien į akis įsidedant specialaus silikono lęšius su dioptrijomis. Žinoma, dėl itin didelio sąlyčio su akimis, kontaktiniams lęšiams keliami griežti higienos reikalavimai. Akių lęšiams skirtas All Clean Soft skystis ir specialūs lęšių konteineriukai užtikrina, kad ant lęšių nepatektų dulkės, kiti nešvarumai, jie išliktų elastingi, drėgni. Be abejo, skirtingi lęšių skysčiai galioja skirtingą laiką, todėl prieš įsigijimą ir vartojimą būtina atsižvelgti ir į tai.

Kokie dar būdai verti dėmesio?

Ne vien akiniai, kontaktiniai lęšiai ar aukštos kokybės lęšių skystis gali padėti užtikrinti patogų matymą. Kartais didelį vaidmenį vaidina ir subalansuota mityba, su maistu gaunami vitaminai, reguliari akių mankšta. Akims reikalingi A, C, Omega -3 vitaminai, todėl stenkitės valgyti daugiau morkų, lašišos, paprikų, mėlynių, salotų, ypatingai špinatų. Darbo metu prieš ar po filmo būtinai padarykite akių mankštą, taip pailsinsite akis intensyvaus darbo metu, pavyks ilgiau išlaikyti dėmesingumą.
Matyti – dovana, todėl branginti akis turime kiekvienas. Keletas kasdienių ritualų, tinkamos priemonės, pavyzdžiui, All Clean Soft skystis kontaktiniams lęšiams ir žiūrėti, kas vyksta aplink jus bus kur kas patogiau.