Į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis autobuso nuomą?

Kelionė, ekskursija ar tiesiog greitesnis nuvykimas iki norimo taško kartu su draugais – vienas tinkamiausių būdų yra rinktis autobusų nuomą. Jeigu jums kyla klausimas kodėl, šios kelionės privalumus atrasti nėra sunku – tai ir sutaupomi pinigai, keliavimas drauge su visais artimiausias, nereikia rūpintis transporto priemonių parkavimu ar stotelių ieškojimu. Vis dėlto, jei norite, kad kelionė būtų kuo sklandesnė, mikroautobusų nuoma turėtų būti pasirenkama pagal šiuos išvardintus faktorius.

Keliaujančiųjų skaičius

Jeigu norite sutaupyti rinkdamiesi šią transporto priemonę, turite tiksliai apskaičiuoti, kiek keliautojų tiksliai bus – tik tokiu atveju jums nereikės ištuštinti kišenės daugiau nei planavote. Nuo keliautojų skaičiaus priklausys ir tai, kokiose stotelėse bus tinkamiausia sustoti. Geriausia šią svarbią informaciją žinoti jau prieš užsisakant autobusą, tačiau verta pasidomėti ar prireikus pasirinkimą būtų galima pakeisti.

Kelionės trukmė

Jeigu jūsų kelionė yra trumpa, geriausia rinktis paprastesnę transporto priemonę, kurios ir nuoma kainuotų mažiau. Vis dėlto jeigu jūsų kelionė yra ilgesnė, vertėtų pasidomėti kitais autobuso privalumais – ar įrengtas tualetas, kavos aparatas. Naudinga domėtis mikroautobusų nuoma, kuri garantuotų ekraną, naudingą kelionių metu, mikrofoną, internetą. Šie dalykai yra reikalingi, jei norite praleisti komfortabilų ir malonų laiką.

Kelionės pobūdis

Jeigu jūs keliaujate autobusu su draugais, nes važiuojate į vakarėlį, pasidomėkite autobusų nuoma, skirta šventinėms progoms. Jomis suteikiama ir daugiau papildomų paslaugų. Vis dėlto jei taupote pinigus, pasiteiraukite, ar galima šventiškai dekoruoti įprastą autobusą. Jeigu jūsų kelionės tikslas pažintinė ekskursija, pasidomėkite, ar vairuotojas gali suderinti jūsų sustojimus pagal kelionių maršrutą. Ekskursinei kelionei svarbu ir platūs langai, gerai matoma panorama. Tokiu atveju tinkamiausi dviaukščiai autobusai.

Vairuotojo kompetencija

Jeigu jus domina mikroautobusų nuoma, rinkitės tik kokybišką transporto nuomininką, kuris galėtų užtikrinti, jog vairuotojas yra patyręs. Tai ypač aktualu tiems, kurie planuoja kelionę į tolimesnius kraštus – geriausia, kad vairuotojas jau būtų keliavęs į šią šalį, suvoktų keliavimo specifiką. Įsitikinkite, jog vairuojantysis turi visus reikiamus dokumentus ir čia ne pirma jo kelionė – neužmirškite, jog rūpinatės ne tik savo, bet ir kitų saugumu.

Prieš kelionę svarbu išsiaiškinti, ar jums paslaugas siūlantys tiekėjas atitinka jūsų poreikius. Svarbu neignoruoti ir saugumo faktoriaus – išsiaiškinkite, ar įrengti saugos diržai, o transporto priemonės modelis yra saugus, atlikta techninė apžiūra. Žinoma, visi šie dalykai turėtų būti peržvelgti ne tik jūsų pačių – tegul važiuojantys į kelionę taip pat rūpinasi mikroautobusų nuoma.