Išmokite romantiškąją italų kalbą

Ar jau girdėjote kokia skambi ir daininga yra italų kalba? Norite jos išmokti? O galbūt siekiate pagilinti savo turimas žinias? Organizuojami italų kalbos kursai gali Jums padėti ne tik prisiminti jau pamirštas gramatikos taisykles, bet ir patobulėti, o taip pat įgauti specifinių žinių bei praturtinti savo italų kalbos žodyną.

Italų kalbos mokymo programos

Kiekviena mokymo programa remiasi turimomis kalbos bazinėmis žiniomis, siekiant tiksliai nustatyti, kiek ir kur labiausiai studentui reikia tobulėti. Tam specialiai rengiami patikros testai, padedantys nustatyti studento lygį – nuo pradedančio iki labai pažengusio.

  • Bendroji italų kalba vaikams ir suaugusiems

Kalbėjimas, klausymas, skaitymas ir rašymas – tai visų kalbų mokymosi pagrindas. Pradedantiesiems skiriama daugiau laiko ir dėmesio gramatikos vartojimo ir žodyno plėtimo pamokoms, atsižvelgiant į skirtingas tematikas. Pažengusieji daugiau dirba su taisyklingų ir netaisyklingų veiksmažodžių vartojimu bei sudėtingesnėmis temomis plečiant žodyną. Tie, kuriems reikalingi italų kalbos kursai su stipriai pažengusiųjų lygiu, daugiau mokomo skirtingų laikų vartojimo. Kursai paremti tiek teorija, tiek praktiniu naujų išmoktų žodžių pritaikymu.  

  • Dalykinė/verslo italų kalba

Šis kalbos mokymo kursas paliečia sudėtingesnius verslo temai priskiriamus terminus, specifines frazes bei bendravimo etiketą ir kalbėjimo įgūdžių lavinimą. Priklausomai nuo kalbos lygio, kinta ir bendrosios kurso temos. Žemesniuose akcentuojamos bendros verslo temos, aukštesniuose dirbama ties vadybos klausimais.

  • Specialioji italų kalba

Jei Jums italų kalba reikalinga dirbant konkrečioje srityje, kaip pavyzdžiui, sekretorės, medikės, valstybės tarnautojo, taip pat galime pasiūlyti kursus, kurie bus papildyti specifiniais terminais, atitinkančius Jūsų veiklos sritį. Taip pat kaip ir kituose mokymo programose, atsižvelgiama į Jūsų kalbos lygį ir bendravimo pasirinkta kalba įgūdžius.

  • Individualus italų kalbos mokymas

Italų kalbos kursai taip pat gali būti organizuojami individualiai, atsižvelgiant į konkrečius studentų poreikius. Mokymai gali vykti grupėse po 4 (daugiausiai) žmones. Individualiai mokantis pasiekiami visiškai kitokie mokymosi rezultatai, taip galima sustiprinti kalbos žinias per trumpą laiką, nes visas dėstytojų ir mokytojų dėmesys yra koncentruotas, o programa kaskart rengiama labai individualiai.

  • Kalbos kursai įstaigose

Taip pat, prireikus galima organizuoti kalbos kursus ir įstaigose. Programa gali būti skirta tik pagilinti turimas žinias arba pradėti nuo pat pradžių. Kiekvienu atveju dirbama su individualia ir specialiai kurta programa, atvykti galime į Jūsų vietą, o mokymosi kurso trukmę ir laiką nustatyti galėsite patys.