Ką galima nuveikti Šiauliuose?

 

Kartais, kai pritrūksta idėjų, ką galima nuveikti savaitgalį Šiauliuose, viskas galiausiai pasibaigia vienokiu ar kitokiu mieste esančiu baru, klubu. Tačiau, kai miesto klubai ir barai nusibosta ir norisi naujo laisvalaikio praleidimo būdo, įmanoma susiorganizuoti ir neišleidžiant daug pinigų. Taigi, dabar pateiksime keletą patarimų, ką būtų galima nuveikti Šiauliuose.

 

Išsinuomokite sodybą

 

Jeigu norite praleisti laisvalaikį su draugais, aplink Šiaulius yra gausu sodybų, kuriuose galėsite smagiai praleisti laiką. Prieš vykdami, pasidomėkite, kokie žaidimai galėtų būti žaidžiami priklausomai nuo to, kiek žmonių bus Jūsų rengiamame vakarėlyje. Išalkus – puikus sprendimas yra užsakomas maistas į namus. Šiauliai – tai miestas, kuriame yra itin daug picerijų, kurios pasirūpins, kad nei vienas neliktų alkanas ir picų kaina būtų optimali. Todėl išbandykite ir pasirūpinkite savo draugų sotumu.

 

Suorganizuokite iškylą

 

Šiauliai yra gražus miestas, turintis nuostabų parką miesto centre. Todėl nepraleiskite progos ir susiorganizuokite su draugais iškylą. Išsirinkite savaitgalį, kai bus geras oras ir kvieskite savo draugus pasimėgauti Šiaulių miesto gamta. Būtinai ruošdamiesi į iškylą, pasiimkite kortų, kuriomis su draugais galėsite pažaisti. Be to, nepamirškite pasirūpinti maistu. Pats skaniausias maistas gamtoje – pica arba suktinukai. Todėl prieš vykdami į iškylą, pasirūpinkite, kad būtų atvežtas maistas į namus. Šiauliai nėra labai didelis miestas, todėl maisto sulauksite itin greitai.

 

Apie tai atsiliepia ir internete komentavusi Ramunė: „Šiauliuos nieko nėra smagiau, kaip pagrindiniame parke susiorganizuoti nuostabią iškylą. Todėl, praeitą savaitę su draugais nuvykome būtent ten. Pasiėmėme muzikos kolonėlę, per kurią leidome mėgstamą muziką, šnekučiavomės. Taip pat, vienas iš draugų buvo pasiėmęs kompiuterį ir pažaidėme nuostabų žaidimą pavadinimu „Kahoot“.

 

Šiam žaidimui reikėjo mobiliojo telefono. Kadangi visi juos turėjome, žaidimas tapo dar įdomesnis. Per kompiuterio ekraną matėme klausimą, o per telefoną galėjome pasirinkti teisingą atsakymą. Laimėtojas galėjo pasigardžiuoti didele atskira pica. Čia mums padėjo užsakytas iš anksto maistas į namus. Šiauliaitai miestas, kuriame visada galima rasti įdomios veiklos, net ir sėdint parke.

 

Šiauliuose galima atrasti daug veiklos – svarbu pasinaudoti savo fantazija.