Kaip išsirinkti tinkamą antspaudą?

Kiekvienai įmonei ar įstaigai reikalingos tam tikros priemonės ir medžiagos, be kurių būtų sunku įsivaizduoti kasdienį darbą. Tačiau yra ir kiek labiau specifinių ar mažiau naudojamų priemonių, kurios taip pat yra būtinos. Įvairūs antspaudai – viena iš jų. Biurogidas.lt kataloge galite rasti itin platų biuruose bei įstaigose naudojamų priemonių pasirinkimą. Tačiau į ką reikėtų atsižvelgti norint įsigyti tinkamą antspaudą?

 

Kokios formos yra įmonės logotipas?

 

Antspaudų formos ir dydžiai yra įvairūs: nuo keturkampių iki ovalių ar apvalių. Formos pasirinkimas dažnai priklauso nuo to, koks yra įmonės ar įstaigos logotipas. Žinoma, antspaudas gali būti ne tik su įmonės logotipu, o su kitokiu tekstu, tačiau vertėtų gerai apgalvoti paties spaudo dizainą, kad tilptų visa reikiama informacija ir antspaudas atrodytų estetiškai.

 

Kiek dažnai reikės naudoti antspaudą?

 

Biurogidas.lt kataloge esantys antspaudai gali būti mediniai arba labai maži ir kompaktiški. Jeigu antspaudą darbo metu tenka naudoti dažnai, tuomet jis turėtų būti kuo lengvesnis ir patogesnis. Be to, antspaudams, neužpildytiems rašalu, nuolat reikės tušo pagalvėlių, į kurias reguliariai mirkysite antspaudą, o tai gali sukelti papildomų nepatogumų.

 

Ant kokio paviršiaus dažniausiai antspauduosite?

 

Antspaudavimo paviršius taip pat turi nemažai įtakos priemonės pasirinkimui. Pavyzdžiui, antspaudams ant popieriaus iš esmės puikiai tiks visi antspaudai. Visgi, jei norėsite dėti antspaudus ant kietesnių paviršių, gali reikėti įspaudžiamų ar reljefinių antspaudų.

 

Ar antspaudo reikės tik vienoje vietoje?

 

Pasirinkimą pakoreguoti gali ir tai, ar antspaudai bus naudojami tik įstaigoje, ar juos reikės dažnai turėti kartu su savimi. Biurogidas.lt rasite itin mobilius, kompaktiškus antspaudus, kuriuos patogu turėti kišenėje ar portfelyje ir, reikalui esant, panaudoti. Jie yra lengvi, maži ir gali būti panaudoti daug kartų.

 

Nepamirškite kokybiško tušo

 

Jeigu ketinate įsigyti antspaudą, kuriam reikalinga rašalo pagalvėlė, skirkite pakankamai dėmesio kokybiško tušo pasirinkimui. Tokių antspaudų privalumas yra tas, jog galima įsigyti skirtingų spalvų tušą nekeičiant paties spaudo, todėl tai yra išties patogu. Taip pat galite rasti tušą, specialiai skirtą metaliniams antspaudams. Renkantis pagalvėles būtina atsižvelgti į antspaudo formą ir dydį. Jei nenorite, kad rašalas greičiau išdžiūtų, pagalvėlė gali būti su dangteliu.