Kaip rinktis autobusą nuomai?

Planuojant kelionę labai svarbu pasirikti atitinkamą transporto priemonę. Automobiliu keliauti visada patogu, tačiau jei ruošiamasi į kelionę su didesne kompanija, į lengvąją transporto priemonę visi gali ir netilpti. Ypač jeigu planuojama keliauti šiek tiek toliau, juk savaime ir daiktų reikia gerokai daugiau, nes kelionė tolimesnė. Tad tokiais atvejais daugeliui siūloma pasinaudoti mikroautobusų nuoma. Kaip rinktis ir į ką atsižvelgti nuomojantis sunkesnę transporto priemonę, pasakojame plačiau.

Pasirinkimo kriterijai

Kuo kelionė ilgesnė, tuo patogesnės reikės transporto priemonės, tad atsižvelgti teks į labai nemažai kriterijų. Pateikiame visą jų sąrašą – gal tai padės lengviau ir greičiau atrasti Jums tinkamą kelionės automobilį ir užtikrinti malonią ir komfortišką kelionę.

• Kelionės trukmės ir kilometražas
Kuo tolimesnė bus Jūsų kelionė, tuo geriau turite jaustis, tačiau labai daug priklauso ir nuo to, kiek laiko praleisite transporto priemonėje. Jei planuojate važiuoti be didesnių sustojimo ir tik pertraukėlėmis gamtiniams reikalams atlikti, labai svarbu, kad įsitaisę mikroautobuse jaustumėtės kuo patogiau. O svarbiausia, kad vairuojantis asmuo justų komfortą – vis tik ilgos kelionės vargina ir nugarą.

• Sunaudojamo kuro rodikliai
Mikroautobusų nuoma pareikalaus ir iš Jūsų atidumo. Analogiškai, kaip ir su savo automobiliu keliaujant, Jūs atsižvelgiate į sunaudojamo kuro kiekį, to pasiteirauti privalu ir renkantis nuomojamą priemonę. Vis tik, nuo to, kiek mikroautobusas „suryja“ kuro, priklauso ir Jūsų kelionės biudžeto planavimas.

• Vietų skaičius
Dažniausiai užtenka 8-9 vietų autobusiukas. Privalumas – jei keliaujama su mažesne kompanija, daugiau vietos lieka daiktams susidėti. Be to, galima plačiau ir patogiau įsitaisyti.

• Bagažinės dydis
Taip, jei planuojate su savimi pasiimti pripučiamą valtį, irklus, palapines ar kanojas, savaime aišku, vietos reikės gerokai daugiau. Tad atsižvelkite ne tik į daiktų kiekį, bet ir tai, kiek vietos jie pareikalaus transporto priemonėje.

• Oro kondicionavimas
Ilga kelionė + karšta vasara = ideali automobilio kondicionavimo sistema. Taip taip, šį aspektą patikrinti tiesiog būtina. Nes vasaros karštos, o keliauti automobiliu su neveikiančia kondicionavimo sistema – menkas komfortas. Tokiais atvejais neveikia net ir atidaryti langai.

• Saugumas
Galų gale, įsitikinkite, kad tie, kurie siūlo ir mikroautobusų nuoma, pasirūpino ir transporto priemonės saugumu. Veikiantys stabdžiai, saugos diržai, oro pagalvės – apžvelkite kiekvieną detalę ir nebijokite klausti.

Keliaukite saugiai, komfortiškai ir maloniai. Mėgaukitės vasaros nuotykiais su gera kompanija ir patogia transporto priemones. Tegul vasara bus nuotykių metas. O juos patirti daug smagiau su artimiausiais draugais.