Kaip sujaudinti savo vaikiną?

Pirmiausia vertėtų suprasti, kad kiekvienas vyras yra kitoks. Todėl vieni patarimai gali tikti, o kiti kaip tik jam net nepatikti. Klauskite jo, ką jis mėgsta ir išsiaiškinti ribas. Be abejonės sekso metu turi būti naudojami prezervatyvai, kurie apsaugos nuo lytiškai plintančių ligų ir neplanuoto pastojimo. Tik turint apsaugos priemonę galima eiti prie veiksmo.

Kas dažniausiai patinka vyrams?

• Pasakykite, kaip labai jo trokštate. Net jei seksas yra tobulas, vyras nesijaučia galutinai patenkintas, jei nesate sakę jam, kaip labai jums patinka seksas. Būtent todėl dažnai priminkite, kad jo kūnas yra nuostabus, gražus ir stiprus. Sušnabždėkite jam į ausį, koks nuostabus buvo jūsų paskutinis kartas. Ar kad negalite sulaukti, kada ir vėl jis suteiks malonumo.

• Leiskite, jam stebėti jus. Logiška, kad vyrai mėgsta mėgautis vaizdu. Kaip dažnai užtinkate jį stebintį jus? Turbūt gana dažnokai. Pasilikite liemenuką ar apatinius, leiskite jam juos nuimti, o gal net pasilikti… Nepamirškite, kad saugumo priemonė – prezervatyvai turi būti naudojami visada.

• Nebijokite būti šiek tiek nešvanki. Be abejonės jis tiesiog dievina seksą su tavimi. Ir jis tikrai nori, kad su juo išbandytum naujus nešvankius dalykus. Vis dėlto visas nešvankybes vertėtų palikti miegamajame, nes jūsų santykiai yra privatūs. Todėl padarius, ką nors naujo nebėkite pasipasakoti draugei. Taip galite įžeisti jo savimeilę.

• Nesakykite neigiamų dalykų. Vietoj kritikos, geriau pasakykite tai, ką iš tiesų mėgstate. Miegamajame jis nori atsipalaiduoti, o ne tai daryti tartum darbą. Galite garsiai išreikšti malonumą dejonėmis, jis tikrai tai supras teigiamai. Vis dėlto nemeluokite jam. Paklausus ar patyrėte orgazmą. Atsakykite nuoširdžiai.

• Kai mergina pasirūpina savimi. Prezervatyvai neturėtų būti pasirūpinami vien tik vyro. Šiuo metu juos galima įsigyti ir el. parduotuvėje, todėl neteks raudonuoti parduotuvės eilėje. Iš tiesų kaip tik turėtumėt didžiuotis, kad pasirūpinote savimi.

Imkite iniciatyvą

Nelaukite, kol kažkas užkariaus jus. Kaip tik pradėkite žaidimus dar jam to nesitikint. Lieskite save ir stebėkite jo reakciją. Tai gali sujaudinti jus daug labiau nei manote.