Kiek kainuoja pica į namus Šiauliuose?

Netikėtai sulaukus didelio būrio svečių kyla klausimas, kaip skaniai ir greitai juos visus pamaitinti. Kai gaminti laiko nėra, ne vienas iš mūsų tokiomis progomis mėgstame užsisakyti picų į namus. Tačiau, kiek kainuoja pica į namus Šiauliuose? Ar tokia picerija Šiauliuose kaip Noriupicos.lt, siūlo panašias kainas ir taiko panašias pristatymo į namus sąlygas kaip ir kitos picerijos?

 

Iš kokios picerijos pirksite?

 

Picos į namus kaina priklausys pirmiausia nuo to, iš kokios picerijos pirksite. Picerijų pasirinkimas Šiauliuose, kaip ne itin dideliame Lietuvos mieste, yra gana didelis. Visame mieste galite rasti apie 20 įvairaus tipo picerijų, tačiau nepamirškite, kad ne visos iš jų siūlo pristatymo į namus paslaugas. Dauguma šių picerijų siūlo gana panašias kainas, mažą picą nusipirksite už maždaug 5 eurus, vidutinę/didelę už maždaug 7 eurus, o šeimyninė kainuos apie 9 eurus.

 

Kiek bus valgančių?

 

Pica į namus Šiauliuose kainuos įvairiai, priklausomai nuo to, kiek žmonių planuojate pamaitinti. Nuo to, kiek pirksite dažniausiai priklausys pristatymo į namus sąlygos. Noriupicos.lt picerija į namus nemokamai pristato pasiekus tam tikrą minimalų užsakymo sumos limitą. Jei užsisakius norimą picą reikiama suma nesusidaro, visada galite užsisakyti gaiviųjų gėrimų ar papildomų padažų. Kitose picerijose, pristatymas į namus gli būti mokamas visada, nepriklausomai nuo užsakymo sumos. Tokiose picerijose už pristatymą į namus galite tikėtis sumokėti nepilnai 2 eurus. Kiek bus valgančių, klausimas yra aktualus ne tik dėl pristatymo sąlygų, bet ir dėl to, kad nuo to priklausys užsakomų picų dydis bei kiekis. Didelė ir dažnai padaroma klaida, kurios reikėtų pasistengti atsisakyti – picų užsisakome daugiau nei pajėgiame suvalgyti.

 

Kiek jums kainuos pica į namus Šiauliuose priklausys ir nuo pasirinktos picerijos ir nuo valgančių žmonių skaičiaus. Visgi, ieškant optimalaus ir gerai patikrinto varianto, ir kainos, ir skonio atžvilgiu, vertėtų apsvarstyti tokias visų pamėgtas picerijas kaip Noriupicos.lt ar kt. Jei maistą užsisakinėsite protingai, pica į namus bus puikus būdas ir jums patiems skaniai pavalgyti ir dar visus užsukusius pavaišinti.