Kokia seksuali moters apranga labiausiai patinka vyrams?

Seksualūs apatiniai – tai daugiau nei apatinė aprangos detalė. Seksualus apatinis trikotažas padeda pakilti moters pasitikėjimui savimi bei labiau save vertinti. Romantika su tokia apranga  – ypatingą vakarą garantuota! Ši aprangos detalė leidžia moteriai jaustis gražesnei, seksualesnei. O taip pat įaudrina ir vyrus. Renkantis apatinukus dažnai norisi, kad šie patiktų partneriui. Tad koks apatinis trikotažas labiausiai traukia vyro akį?

Spalvos

Tikra tiesa, kad vyrams maži atspalvių skirtumai atrodo vienodi. Visgi ryški raudona ar rožinė vyrus atgraso, o moteris įsispraudusi į tokios spalvos apatinius jiems atrodo agresyvi. Atrodo, kad raudona turėtų būti seksualumo garantas, tačiau, pasirodo, kad ne visada.

Tamsiai raudona, vyšninė ar raudono vyno spalvos apatinių spalva – štai, kas vyrams atrodo itin seksualu. Šios spalvos seksualūs apatiniai nerėžia akies, o moteris vyrams atrodo labiau gundanti.

Visgi labiausiai vyrų vertinama apatinio trikotažo spalva – juoda. Net psichologai pritaria, kad juodos spalvos nėriniai labiau traukia vyrų akį, o moterys juose atrodo gražiausiai ir seksualiausiai. Juoda ne šiaip sau laikoma elegancijos spalva. Be to, tamsūs apatiniai išryškina moters kūno linijas. Vyrai dievina, kai moterys pabrėžia savo privalumus. Tad tampa aišku, kad pasirinkusios juodą spalvą niekada neprašausite (tokių apatinių ieškokite internetinėje parduotuvėje „Romantika“)

Apatinio trikotažo tipas

Apatinis trikotažas gali būti pats įvairiausias. Skirtingi audiniai, raštai ir pojūčiai. Skirtingos apatinių medžiagos skirtingai veikia vyrus. Vienus labiau traukia nėriniuoti raštai, kitiems maloniau liesti atlasinius drabužėlius. Vieni eina iš proto dėl mielų mergaitiškų šortukų, kitiems daug seksualiau atrodo siaurikės, buitiškai vadinamos tiesiog stringais.

Visgi, visi vyrai gali patvirtinti, kad seksualūs apatiniai gražiausiai atrodys ant moters kūno tuomet, kai šie jai idealiai tiks. Per mažo dydžio nėriniuota liemenėlė atrodys neskoningai, per dideli nepabrėš moters kūno linijų.

Tad svarbiausia rinktis apatinį trikotažą taip, kad šis padėtų išryškinti figūros pranašumus ir pabrėžtų moteriškumą.

Vyrams maloniau žiūrėti į moterį, kuri pasitiki savimi, pabrėžia savo pačios privalumus ir nebando savęs įsprausti į nepatogius, nors ir itin seksualiai atrodančius, bet per mažus apatinius. Patogumus ir komfortas garantuos ne tik gerą savijautą, bet ir aukštesnę savivertę. Būtent tai ir traukia vyrus.

Didelį seksualių apatinių asortimentą rasite apsilankę internetinėje svetainėje „Romantika.lt“