Lengvi būdai, kaip išmokti kalbą

Vieni žmonės išmoksta devynias kalbas, kol kiti niekaip negali išmokti vienos. Kokia paslaptis, kad kai kurie žmonės geba taip lengvai išmokti naujus dalykus. Ar apskritai egzistuoja kažkokia paslaptis, kurią išsiaiškinus tampa lengviau išmokti naują kalbą. Švedų kalbos kursai gali būti gera mintis, vis dėlto kaip save skatinti nenustoti daryti tai, ką mėgstate.

Patarimai, mokinantis naują kalbą:

• Žinokite savo motyvacijos šaltinį. Nors tai atrodo logiška, vos dėlto jei neturite jokios logiškos priežasties, kodėl tai darote, geriau nustokite. Ypatingai, jei norite kažką sužavėti, nes mokate naują kalbą. Nesvarbu, kokia priežastis jus motyvuoja – imkite ir įsipareigokite sau.

• Raskite partnerį. Naujai kalbai išmokti svarbu žmogus, su kuriuo galėsite praktikuoti kalbą. Tai gali būti brolis, draugas ar net nelabai pažįstamas žmogus. Svarbu, kad su juo galėtumėt dažnai praktikuoti. Tai gali tapti labiau linksma veikla, kuri taps nebe darbu, o maždaug pramoga.

Švedų kalbos kursai su savimi. Jei neturi su kuo šnekėti, imk vystyti monologą. Nors tai skamba keistokai, vis dėlto gebėjimas laisvai reikšti savo mintis tikrai pravers. Jeigu nežinai, kaip išmokti naują kalbą, pradėk nuo paprastų dalykų. Tark garsiai žodžius, frazes ir tik vėliau išdrįsk kalbėti ir su kitu žmogumi.

• Pasilinksmink. Kalbos mokinimasis neturi būti visada sudėtingas. Kaip tik. Išmokite dainos žodžius, kuri jums tikrai patinka. Arba žiūrėkite filmą įgarsinta šia kalba. Tai gali būti netgi dar labiau kūrybingas būdas. Piešinių ar minčių žemėlapio piešimas gali būti lengvesnis būdas išmokti kalbą.

• Būk vaiku. Vaikai ypatingai imlūs mokinantis naujus dalykus, nes dažnai klausinėja klausimų ir mėgsta viską daryti ne pagal tvarką. Švedų kabos kursai gali būti naudingas dalykas ir jums, jei mokėsite visur matyti pozityvius dalykus.

Klausyk prieš pradedant kalbėti

Dauguma žmonių, net neišgirdę užduoties ją pradeda daryti. Tai nėra naudinga nei jums, nei tiems, kurie jus moko. Stenkitės būti kantrus ir rezultatas pats savaime pradės ryškėti. Kalboje ypač svarbu, kad besimokinantis žmogus gebėtų įsiklausyti.