Patarimai, kaip pagerinti savo flirtavimo įgūdžius

Flirtavimas – vienas iš būdų, kaip pagaliau rasti savo antrąją pusę. Ir tai nėra taip sudėtinga, kaip iš pirmo žvilgsnio atrodo. Dažniausiai tokiu būdu parodoma, kad norima tęsti santykius. Kodėl verta flirtuoti? Pirmiausia, tai vienas iš būdų, kaip sudominti antrą pusę. Nors dažnai atrodo, kad klišės kaip žvilgsnio palaikymas, juokas nėra geriausias dalykas, ką galima padaryti. Seksualus apatinis trikotažas irgi gali būti būdas rasti savo seksualumą.

Kaip flirtuoti?

• Uždavinėkite klausimus. Dažnai dėl didelio noro parodyti save, pamirštama, kad pirmiausia kita pusė turi atrodyti susidomėjusi. Taip ir dažniausiai yra pradedamas pokalbis. Jei norite kavinėje užkalbinti pirma, juk neužtenka tiesiog prieiti ir pasakyti labas. Vertėtų pasakyti kažką, kas galėtų sudominti. Pavyzdžiui, senai čia lankiausi, gal žinote, kokia čia skaniausia kava.

• Klausykite atsakymų. Nors tai dažnai atrodo logiška, vis dėlto daug žmonių susiduria su sunkumais, kai turi iki galo išklausyti ir pakomentuoti atsakymą. Tikrai nevalia pertraukti žmogaus. Geriausia parodyti susidomėjimą galima tik jei užduosite susijusius klausimus su atsakymu, kad žmogus galėtų pratęsti atsakymus.

• Dvelkite seksualumu. Seksualus apatinis trikotažas privers pasijausti geriau. Netgi manoma, kad tai dažniausiai suteikia didesnio pasitikėjimo. Vis dėlto apranga neturėtų būti vulgari. Tikrai nesidėkite trumpus sijonas ar gilias iškirptes, kad parodytumėt savo seksualumą. Tai daryti reikėtų skoningai. Pavyzdžiui, iškirptė tik truputį atidengtų krūtinės zoną.

• Pasidalinkite kažkokia svarbia informacija. Kurti intymumą galima tik jei būsite atviri. Dažniausiai tai galima padaryti tik jei atskleidžia kažkokią asmenišką detalę. Taip pat atvirumas suteikia savimi pasitikėjimo įvaizdį. Tarkite taip drąsiems ir įdomiems pokalbiams.

• Neskubėkite. Flirtavimas neturėtų būti tik būdas susirasti vaikinas. Verčiau į tai žiūrėti paprasčiau. Lyg tai būtų žaidimas, kurio procesu reikia pasimėgauti. Seksualus apatinis trikotažas privers jaustis labiau pasitikinčiai. Dažnai merginos pradeda įsivaizduoti santuoką ar šeimos kūrimą, kai vis dėlto tai būna tik pokalbis. Flirtavimas tikrai sukels mažiau streso, jei pamiršite tokius dalykus. Iš tiesų pagrindinis dalykas, ką tuo metu turėtumėt mąstyti, tai kitas žmogus su kuriuo kalbate. Būkite susikaupęs.