Patarimai, kaip taupiai keliauti

Visi keliautojai žino, kad keliavimas kartais gali tapti brangia investicija, todėl tiek perkant bilietus, tiek kelionės metu bando sutaupyti. Tai gali tapti puikia galimybe sutaupyti pinigų pramogoms arba kitai kelionei, todėl per didelis išlaidavimas nėra tinkamas keliavimo būdas. Pigūs skrydžiai Ryanair siūlo taupių kelionių pradžiai tinkamiausius bilietų kainas.

Kaip taupyti pinigus kelionės metu?

• Bagažas, kuo mažesnis su kuo daiktų iš namų. Kad nereiktų papildomai mokesčio, būtina pasverti lagaminą prieš atsirandant oro uoste. Jei net bagažas viršija 1 kilogramą tenka primokėti papildomą mokestį.

• Internetas – puiki vieta pirkti bilietus. Ir ne tik galima rasti viešbučio vietą, gidą ir kitus su kelione susijusius dalykus. Taupumas padės daugiau pamatyti. Jei esate gurmanai, tai bus puiki galimybė rasti naujų egzotiškų vietų pavalgyti.

• Keliavimas traukiniu – ypač patogu su vaikais. Vienos traukinio linijos siūlo vaikams važiuoti nemokamai, todėl sutaupysite pinigų.

• Pigi automobilių nuoma – taip pat būdas sutaupyti. Pigūs skrydžiai Ryanair – šansas rasti vienus iš pigiausių bilietų. Vieni skrydžiai gali būti netiesioginiai, todėl kelionė truks ilgiau, tačiau mokėti reikės mažiau.

• Nustatykite kelionės biudžetą. Prieš pradedant kelionę svarbu limituoti, kiek planuojate pinigų išleisti kelionės metu. Taip pat svarbu iš anksto pasidomėti, kokios lankytinų vietų kainos už įėjimą. Tai skatins ieškoti nemokam.

• Keliaukite ne sezoniniu metu. Piko metu kainos tik didėja, kad kelionė netaptų brangi būtina pasirinkti šalį ir laiką, kurie nepasižymi brangiausiomis kainomis. Netgi ne sezono metu galima pamatyti daugiau kraštovaizdžio.

• Sveikata – pirmas dalykas, kuriuo reikia pasirūpinti. Įsigykite vaistų ir medicinos priemones prieš kelionės pradžią. Taip pat galite pasitikrinti savo sveikatos būklę. Jei juntate bet kokį skausmą, nedelsiant išsiaiškinti jo priežastį ir gydymą.

• Pigūs skrydžiai Ryanair – užsisakyti iš anksto, galimos kelionės kryptys iš Kauno ir Vilniaus. Ši avialinija pasižymi mažomis kainomis, kuri teikia kokybiškas paslaugas. Bagažas dažniausiai būna nemokamas, vis dėl to svarbu pasitikrinti jo dydį ir svorį.

Keliauti pigiau galima įvairiais būdais. Svarbiausia tai, kad vėliau galima mėgautis tvarkingu biudžetu ir neblėstančiais įspūdžiais.