Pigūs dviračiai: kaip surasti geriausią pasiūlymą?

Lauke jau po truputį tampant vis šalčiau, dviračių sezonui einant į pabaigą, ne vienas susimąsto apie naujos dviratės transporto priemonės įsigijimą. Tiems, kurie nevažinėja itin daug, norisi surasti pasiūlymą, kuris nereikalautų per daug finansinių išteklių. Tad aktualu, kaip surasti geriausią pasiūlymą, kad pigūs dviračiai būtų ir kokybiški.

Geriausias laikotarpis

Jei ieškote pigesnio dviračio, geriausias metas tai daryti yra tik pasirodžius naujiems dviračio modeliams. Kai entuziastingi dviratininkai nukreipia savo žvilgsnius į atsiradusias naujoves, jūs galite tuo pasinaudoti ir peržvelgti, kokiems dviračiams buvo sumažintos kainos. Paprastai tai keliais metais senesni modeliai, tačiau vis dar puikiai važiuojantys.

Jei nebuvo išleisti nauji dviračiai, pasiūlymų taip pat galite ieškoti rudenį. Asmenys, išvykstantys į kitus miestus dirbti ar mokytis, dažnai parduos savo dviračius, nes bus sunku vežtis. Dėl to skelbimuose atsiradę pigūs dviračiai dažnai bus gana geros kokybės, tik kiek naudoti. Dažnu atveju jie bus pigesni nei parduotuvėse pirkti dviračiai su akcija.

Jei ateinate į dviračių parduotuve, taip pat būtinai pasitarkite su pardavėjais. Jie galės jums papasakoti apie dviračių rūšis ir pakonsultuoti, koks dviratis geriausiai tiktų jums.

Į ką atkreipti dėmesį?

Jei perkate dviratį parduotuvėje, o ne internetu, būtinai jį išbandykite. Pavažiuokite kelis ratus, kad patikrintumėte, ar balnelis nėra per aukštai, ar neskauda pečių važiuojant.

Nereikėtų kreipti per daug dėmesio į dviračio prekės ženklą. Pigūs dviračiai turėtų būti ieškomi dėl galimybės gauti kokybišką ir nebrangią transporto priemonę, tad čia nėra vietos prekės ženklo ištikimybei. Žinoma, galite pabandyti ir savo mėgstamą prekės ženklą, tačiau jei nerandate tinkamų pasiūlymų, neapribokite savęs: išbandykite ir kitų gamintojų dviračius.

Būtinai pirkite tokį dviratį, kuris atitinka jūsų važiavimo stilių ir poreikius. Pavyzdžiui, jei ketinate važinėtis mieste, galite rinktis dviratį lygesnėmis padangomis, o galbūt jums geriau tiktų sulankstomas, kurį galėsite paslėpti po stalu darbe ar spintoje namuose? Jei daugiau mėgstate pasivažinėti su draugais miške, tuomet rinkitės kalnų dviratį, kuris būtų ne tik storesnėmis padangomis, bet taip pat ir atitinkamą amortizaciją.

Tikrai yra ne vienas būdas, kaip rasti pigesnius dviračius: ar ieškoti akcijų, skelbimų ar tiesiog palaukti nukainavimo parduotuvėms gavus naujas prekes. Prieš pirkdami, patikrinkite ne tik kainą, bet ir ar jums dviratis tinka.