Prezervatyvų pirkimas internetu – kas, kaip ir kur?

Internetu mes šiandien perkame beveik viską – nuo apatinio trikotažo iki maisto produktų. Juk taip patogu viską įsigyti neiškėlus kojos iš namų. O dar juk viską atneša iki pat namų! Pasaka – ne gyvenimas. Žodžiu, internetas šiandien yra visagalis, o gyvenimas nuostabus. Prireikus net ir prezervatyvų galima įsigyti iš interneto platybių. Tačiau čia vertėtų ir apsistoti. Nemažai žmonių vis dar abejoja dėl apsaugos priemonių pirkimo internetu. Mes šįkart čia tam, kad išsklaidytume abejones.

Kuo skiriasi prezervatyvai parduotuvėse ir internete?

Parduotuvėse prezervatyvų kaina yra gerokai aukštesnė nei perkant internetu. Ar žinote kodėl? Pirmiausia, taip yra dėl to, kad vien prekės eksponavimas lentynoje kainuoja pinigus. O ką jau kalbėti apie transportavimą, užimtą vietą sandėlyje ir panašiai. Mes manome, kad pirkti internetu kažkaip negerai, bijome dėl prekės pažeidimų. Juk kai patys nusiperkame, saugiai įsidedame ir viskas būna gerai. O štai kurjeriais daugelis nepasitiki. O juk tą patį maistą užsakytą internetu taip pat atveža kurjeriai – tai kame skirtumas?

Perkant parduotuvėje gerokai brangiau kainuoja ir prezervatyvų rinkiniai. Atrodo, susirenki pats, tačiau moki už bent 7 skirtingas dėžutes, kuriose po 3 vienos rūšies prezervatyvus. O juk būtų gerai, jei būtų galimybė tiesiog pasiimti visų po vieną, vien tam, kad būtų galima išbandyti ir nuspręsti, kurių kitą kartą pirkti daugiau? Tokia galimybė yra. Ji galima perkant internetu. Ir netgi prieinama bene kiekvienam paprastam žmogui.

Kaip pirkti internetu?

Viskas ko Jums reikia, norint apsipirkti internetu, tai turėti savo sąskaitoje pinigų, kortelę veikiančią su internetiniais pirkimais ir galų gale – patį internetą. Užsukite į bet kurią prezervatyvų elektroninę parduotuvę, palyginkite kelių skirtingų prezervatyvų kainas ir rinkitės tą, kuri Jums prieinamesnė.

Pasirinkite kelias skirtingas prezervatyvų rūšis, jei domina prezervatyvų rinkiniai arba tiesiog reikalingą/norimą vienetų kiekį. Galite panagrinėti ir išsamiau – pasiknaisioti pačioje svetainėje. Galbūt domina prezervatyvai su kvapais, skoniais, nelygiu paviršiumi, su papildoma lubrikacija ar be latekso. Tiesiog nebijokite paieškoti ir tikrai atrasite sau tinkančius. Nepamirškite atkreipti dėmesio į prezervatyvų dydžius.

Perkant internetu galima įsigyti prezervatyvus vienetais. Ne dėžutėse, po vieną ir kokių tik norit. Be to, atvežimas bus konfidencialus ir net kurjeris nežinos, ką Jums veža. Tad nei raudonavimo prie kasų, nei daugiau išleistų pinigų. Žodžiu, internetas suteikia galybę įvairiausių privalumų. Tereikia nebijoti išbandyti.