Už ar prieš drabužių gamyba patiems

Apranga – tai būdas išreikšti save, todėl žmonės mėgsta būti ypač kūrybingi, kai tema pakrypsta šia tema. Vien renkasi labiau provokuojančius drabužius, kad išreikštų save, kiti kaip stengiasi jais paslėpti savo trūkumus. Drabužiai tampa priežastimi tampa kitokiais – drąsesniais ir net ryškesniais. Atsibodus pirkti drabužius, vieni nusprendžia pradėti gaminti drabužius patiems, o tam reikalingi pigūs audiniai.

Privalumai patiems gaminant drabužius:

Originalus stilius. Darant vienetinius drabužius tampa akivaizdu, kad niekas tokių pačių tikrai neturės, todėl originalus stilius užtikrintas. Drabužiai gali pasižymėti tuo, kas jums labiausiai tinka, kadangi kai kurių tipų figūrų savininkams sudėtinga rasti tinkamiausius drabužius parduotuvėje.

Medžiagos kokybė. Perkant patiems medžiagą, jūs geriausiai žinosite jos patikimumą. Tai apsaugos nuo nekokybiškų medžiagų, kadangi sudėtis bus parašyta ant medžiagas. Tai ypač gerai, jei esate alergiški ar jūsų šeimos nariai yra, tokiu atveju apsisaugosite nuo šalutinio efekto.

Matavimas ir taisymas. Jei drabužis per didelis ar neprigludęs, turint siuvimo mašiną galima greitai rūbą pataisyti. Tai tinka, kai norite numesti svorio, bet nenorite pakeisti visos savo drabužių spintos. Pigūs audiniai gali būti derinami prie jau turimų drabužių ir taisomi.

Trūkumai gaminant patiems:

Pirmi nepasisekimai. Dažniausiai negimstame ekspertais, todėl klaidų besimokant neišvengiame. Tam praversti gali siuvimo mokykla ar patarimai iš jau mokančių šį meną. Geriausia, išbandyti save su nemėgstamais drabužiais, kurie neturi jums vertės. Net ir pasisekus pirmąkart vertėtų vengti prabangių audinių, kuriuos lengva sugadinti.

Sugadinti drabužiai. Kartais žala būna nepataisoma, todėl jei jums tas drabužis ypač vertingas vertėtų nunešti pas specialistą siuvėją, kuris darbą atliktų patikimiau. Tai apsaugos nuo nuostolių, vis dėlto nepasisekimus reiktų priimti labiau kaip pamokas iš kurių galima pasimokyti.

Pigūs audiniai ne visada pasižymi kokybe, todėl jie gali lengvi suplyšti. Vertėtų atkreipti dėmesį į tai, kokia medžiaga tinkamiausia pirmiems siuvimo bandymams. Ji turi lengvai praleisti adatą, tačiau nuo jų neturėtų atsirasti žymių ar medžiaga taptų brokuotą, pakeitusi formą.