Dar vasara – keliaujam prie jūros!

Ruduo jau rodo pirmuosius savo atėjimo ženklus – medžių lapai po truputį gelsta, orai palaipsniui vėsta. Tačiau sustokime: juk iš tiesų dabar tebėra vasara. Tad dar yra laiko pasimėgauti visais vasariškais malonumais – nuo ledų iki maudynių jūroje. Norint dar spėti pasidžiaugti įšilusiu jūros vandeniu, ypatingai praverčia keleivinių mikroautobusų nuoma. Pateikiame kelis patarimus, kad susiruošti kelionei būtų lengva.

 

Raskite pakankamai bendrakeleivių

 

Paprastai mikroautobuse telpa nuo 9 iki 19 žmonių. Taigi, jei norite keliauti patogiai ir pigiai, reikės atrasti dar bent 8 bendraminčius. Tai padaryti visai nesunku – svajojančių apie jūrą galite rasti draugų kompanijoje, pasikalbėję su bendramoksliais ar net kolegomis. Tikti gali ir nepažįstami žmonės – verta pasiūlyti patogiai keliauti diskusijų forumuose, socialiniuose tinkluose ar net skelbimų svetainėse.

 

Apsispręskite dėl datos ir krypties

 

Raskite datą, kuri būtų tinkama visiems bendrakeleiviams. Tikėtina, kad geriausiai tiks savaitgalio dienos. Taip pat prieš užsakant transporto priemonę reikia žinoti aiškią kryptį. Juk jūrą pasiekti galite apsistoję ir Palangoje, ir Kretingoje, ir net kokiame Latvijos kaimelyje. Keleivinių mikroautobusų nuoma patogi tuo, kad nukeliauti galite visur, kur nutiesti keliai.

 

Apgalvokite kelionės trukmę ir laisvalaikio planus

 

Jūra mėgautis galite ir vieną dieną, ir visą savaitę ar net kelias. Tai žinoti svarbu tam, kad galėtumėte lengvai užsakyti laisvą autobusiuką. Juk nesinorėtų į pajūrį nukakti patogiai ir paskui, atėjus išvykimo laikui, vargti ieškant gero pasiūlymo grįžimui namo.

 

Be to, išsinuomoję mikroautobusą, galite pasirūpinti visais laisvalaikio poreikiais, jei nenorite nuobodžiauti ir vien drybsoti kopose, susitarkite, kad vairuotojas jus kurią dieną nuvežtų apžiūrėti apylinkių, išmėginti naujų pramogų.

 

Pagalvokite, ką veiksite pačios kelionės metu

 

Jei važiuosite iš kito Lietuvos krašto, kelionė gali trukti ir daugiau nei 4 valandas. Pagalvokite, ką veiksite jos metu. Laimei, keleivinių mikroautobusų nuoma siūloma su tam tikrais nemokamais privalumais. Moderniose transporto priemonėse sumontuota vaizdo, garso įranga, veikia mikrofonas. Taigi, nuo karaokės konkurso iki filmo žiūrėjimo – variantų, kaip smagiai praleisti laiką, daug.

 

Susiplanuoti kelionę į pajūrį – nesunku. Svarbu tiesiog suskubti tai padaryti kuo anksčiau – juk norinčių keliauti daug, ir reikia suderinti skirtingus bendrakeleivių poreikius. Vis dėlto įveikti užduotį įmanoma, ir tuomet kelionė bus greita, patogi, nebrangi ir smagi.