Kaip mėgautis rudeniu?

Ruduo – metas, kuris gali kelti ir džiaugsmą, ir melancholiją. Visgi tai nereiškia, kad visą laiką turi tvyroti niūruma, šaltis, liūdesys. Rudeniu tikrai galima mėgautis – tam padeda ir guminiai batai, ir šilti drabužiai, ir gerai apgalvotos pramogos. Pateiksime kelis patarimus, kaip mėgautis šiuo metų laiku iki valiai.

 

Apgalvokite, ką veiksite

 

Net ir lietingu oru galima nuveikti labai daug, o ką jau kalbėti apie saulėtas, šiltas dienas. Tereikia sugalvoti, ką norite veikti labiausiai ir kam esate pasirengę. Pavyzdžiui, galite traukti į ilgus pasivaikščiojimus po parkus, arba važiuoti į užmiestį, arba susiorganizuoti ekskursiją į kitą miestą.

 

Jei oras nekoks, galite leistis į kino seansų peržiūrą, bastytis po muziejus ar tiesiog surengti pyragų kepimo ir degustacijos čempionatą, jaukiai stebėdami lietų už lango. Geru oru tinka ir aktyvios pramogos – galite bėgioti, žaisti komandinius žaidimus, važinėti dviračiais ir panašiai. Taigi, veikti tikrai yra ką.

 

Tinkamai pasiruoškite

 

Įvertinkite visas pramogų sąlygas. Jei, pavyzdžiui, laukia pasivaikščiojimas miške, pravers guminiai batai, lietpaltis ir keli šilti drabužiai. Galite pasirūpinti ir termosu su šilta arbata. Jei žaisite žaidimus, ko gero, išalksite, tad pagalvokite apie užkandžius: sumuštinius, bandeles ar net kokią picą.

 

Jei laukia ekskursija, pagalvokite apie pakaitinius drabužius ir avalynę. Tada nepamirškite ir namų darbo, o į kelionę pasiimkite ir kokią knygą, muzikos ar žaidimų. Tokiu atveju visa diena ar dienos bus smagios, turiningos.

 

Nepamirškite geros nuotaikos ir kompanijos

 

Jokia pramoga neteiks malonumo, jei paprasčiausiai būsite blogai nusiteikę. Tad nepamirškite šypsenos. Be to, pasirūpinkite komanda – nesvarbu, ar kažką veiksite su draugais, ar su šeimos nariais, svarbiausia, kad su jais būtų gera. Tuomet ir guminiai batai traukte trauks užpulti kokią balą, ir nebeatrodys oras toks niūrus ir šaltas.

 

Kad ir kas būtų, nusiteikite pozityviai ir išnaudokite turimas galimybes. Juk viskas galiausiai priklauso nuo požiūrio. Tad ruduo išties gali būti jaukus, spalvingas ir turiningas – tam nereikia nei bobų vasaros, nei savo didelio kiemo.