Mikroautobusai – patogus pasirinkimas keliaujantiems grupėmis

Sparčiai artėjantis pavasaris suteikia vilties ir optimizmo. Galbūt jūs planuojate vykti stovyklauti su šeima? O gal su didele grupe draugų vyksite į pajūrį? Itin parankus pasirinkimas yra mikroautobusai. Ši transporto priemonė idealiai tinka keliauti didelei grupei žmonių ar pervežti juos iš vienos vietos į kitą, pavyzdžiui, renginių metu. Mikroautobusų nuoma išspręs visus klausimui ir padės patogiai pasiekti kelionės tikslą. Susipažinkite su mikroautobusų nuomos pasiūlymais ir prireikus žinosite kur kreiptis.

 

Didžiausias privalumas – patogumas

 

Mikroautobusai ypač paranku, kai didelei grupei žmonių reikia nuvažiuoti iš taško A į tašką B. Tai patogus, komfortabilus ir efektyvus būdas kelionei. Dažniausiai mikroautobusai pasirenkami šiais atvejais:

  • Kelionėms po Lietuvą – dienos ar savaitgalio išvykoms į gražiausius Lietuvos kampelius;
  • Atvykus draugams iš užsienio – mažai žinomoje šalyje saugiau keliauti visiems drauge. Taip keliaudami draugams užsieniečiams galėsite aprodyti lankytinas šalies vietas;
  • Renginių, šeimos švenčių metu – jei jūsų šeimoje vyksta vestuvės ar kita didelė šventė, patogu nuomotis mikroautobusą. Taip visi šeimos nariai galės keliauti kartu, greitai ir patogiai nukaksite iš restorano į poilsio sodybą. Mikroautobusai gali būti puikus pasirinkimas ir darbo švenčių metu, mergvakariams ar bernvakariams.

Mikroautobusų nuoma vis labiau populiarėja ir kelionėms į užsienį – galite vykti į  kaimynines valstybes ir aplankyti ežerus ar gražiausius kalnų kurortus. Tai ekonomiškas ir saugus keliavimo būdas, kurį visi turėtų išbandyti bent kartą gyvenime.

 

Prisiderinimas prie jūsų poreikių

 

Mikroautobusai gali pasitarnauti ne tik pramogoms ar šventėms su draugais, bet tapti patogiu būdu keliauti darbo tikslais ar kitais svarbiais reikalais. Susipažinkite su šiomis galimybėmis ir prireikus, žinosite kur kreiptis:

  • Pervežimo paslauga iš ir į oro uostus – galimybė vykti į Lietuvos ar kaimyninių šalių oro uostus. Taip pat, pervežimas iš ir į viešbutį;
  • Darbuotojų transportavimas – kolektyvinis darbuotojų vežimas iš ir į darbo vietą priemiestyje;
  • Svečių išvežiojimas laidotuvių metu – liūdna, bet, deja, neišvengiama situacija. Svečiams susirinkus pagerbti velionį, patogu juos vežti į kapines ir iš jų kartu.

Siekiant visiško saugumo, rekomenduojama pasirinkti 3-5 metų transporto priemones. Tačiau būkite tikri, kad  visi mikroautobusai yra apdrausti bei techniškai tvarkingi!

 

Mikroautobusų nuoma itin patogus pasirinkimas visiems keliaujantiems didelėmis grupėmis. Toks keliavimas užtikrins visų keleivių ar jūsų šventės svečių saugų nuvykimą į reikiamą vietą, išgelbės nuo nereikalingo vairavimo bei pasiūlys komfortišką kelionę, todėl nedvejokite ir pasidomėkite šia nuoma ateities šventėms ar kelionėms.