Nebijokime gražinti kūno

Moterų noras būti gražioms yra, ko gero, toks pats senas kaip jos pačios. Kaip jau rašėme, gera savijauta, pasitikėjimas savimi, seksualumo pojūtis, tiesiog gera nuotaika be galo reikšmingi santykiams. Tačiau nebūtina visko susieti vien su seksu, partnerio vilionėmis. Grožis – subjektyvus, tačiau be galo svarbus dalykas pačiai moteriai. Kitaip tariant, ji privalo būti graži pati sau. Todėl tokios procedūros kaip lytinių lūpų korekcija ar krūtų didinimas yra reikšmingi tiek, kiek ir kosmetika, padedanti tiesiog jaustis gerai.

Kodėl ne viskas susiję su seksu?

Nebūkime froidistais. Žmonių esminis gyvenimo tikslas tikrai nėra vien dauginimasis tiesiogine prasme. Aukšto intelekto asmenys gali paprasčiausiai palikti po savęs prasmingų dalykų – kitų žmonių laimę, atradimus, išradimus, meilę ir taip toliau. Tačiau vargu, ar kada nors ką nors pasieksime, jei savęs pačių nemylėsime ir negerbsime.

 

Būtent šiuo atžvilgiu ir svarbu įvertinti viską, ką turime – nuo vertybių ir silpnybių iki intymiausių vietų išvaizdos. Jei kažkas mums nepatinka, turime visas teises ir net galimybes tai pakeisti. Net ir lytinių lūpų korekcija gali pakeisti moterį kone neatpažįstamai: galbūt būtent tai ir trukdė išlaisvinti savo galias, iki galo pasitikėti savimi?

 

Kūnui gražinti – pačios įvairiausios priemonės

 

Kaip sakoma, grožis slypi žiūrinčiojo akyse. Tačiau visuomet mūsų pačių nuomonė apie save yra pati svarbiausia. Žinoma, savikritikai čia tiesiog puiki vieta. Nereikia apsileisti ir kelti diskomfortą kitiems dėl higienos stokos ar tiesiog itin šokiruojančios išvaizdos, kuri pasiekiama paprasčiausiai perlenkus lazdą.

 

Visgi pakoreguoti tiek mintis, tiek kūną siekiant didesnio grožio yra tik sveikintina. Jei būtent to, o ne darbo su psichika reikia siekiant geros savijautos, tiek paprasčiausia tatuiruotė, tiek lytinių lūpų korekcija, antakių pakėlimas, raukšlių lyginimo procedūros yra tinkami sprendimai.

 

Bijoti reikia tik nesaikingo, neargumentuoto kūno keitimo. Kiekviena žinome ne vieną pavyzdį, kaip perlenkus lazdą su pastinėmis procedūromis, tatuiruotėmis ir panašiais triukais pasiekiamas atvirkštinis efektas – ne grožis, o bjaurumas, kurį junta ir pati moteris. Tad įvertinkite poreikius ir lūkesčius kritiškai, pasidomėkite galimybėmis, tinkamai nusiteikite – ir pirmyn link savojo grožio.