3 didžiausi mitai apie riebalų nusiurbimą

Negana to, kad visa chirurginė grožio plastika yra apipinta įvairiais mitais ir neteisybe, riebalų nusiurbimas yra viena iš dažniausiai apkalbinėjamų procedūrų. Taip tikriausiai yra dėl to, nes daugelis į riebalų nusiurbimą žiūri kaip į tinginystę ir apsileidimą prižiūrėti savo kūno svorio patiems. Daugelis verčiau renkasi limfodrenažinius masažus, kurie taip pat neparodo aktyvaus gyvenimo būdo. Tačiau svorio nusiurbimas dažnai daromas dėl savomis jėgomis negalimų pakeisti priežasčių. Aptarkime riebalų nusiurbimo mitus.

 

Nusiurbti riebalai atauga

 

Ko gero, didžiausias mitas apie riebalų nusiurbimą yra tas, kad nusiurbti riebalau atauga. Norime paneigti šį mitą pasakydami, kad priaugti riebalai neatuga, jeigu yra laikomąsi sveikos gyvensenos ir mitybos porncipų. Svoris padidėja tik tokiu atveju, jeigu priaugama daugiau nei 10 proc. viso kūno masės.

 

Nusiurbimas panaikina celiulitą

 

Šis mitas yra antrasis pagal populiarumą. Faktas tas, kad riebalų nusiurbimas, deja, tačiau celiulito nepašalina. Kadangi celiulitas formuojasi viršuje, o nusiurbimas vyksta giluminiame poodiniame riebalų sluoksnyje. Taip pat ši procedūra nepaveikia kitų organizme vykstančių procesų, tokių kaip mikrocirkuliacijos ir limfos atitekėjimo, o tai yra pagrindiniai veiksniai, dėl kurių formuojasi celiulitas.

 

Lieka suglebusi, laisva oda

 

Tai yra paskutinis mitas, kurį norime aptarti. Riebalų nusiurbimo rezultatai tiesiogiai priglauso nuo to, kiek oda yra elastinga, nuo nusiurbiamo riebalų kiekio, nuo kokios vietos riebalai yra nusiurbiami ir, žinoma, nuo plastikos chirurgo žinių ir prieigų prie probleminės vietos. Svarbu, kad chirurgas tolygiai paskirstytų riebalus, nes riebalų nusiurbimas gali palikti odą nelygią.

 

Oda neliks suglebusi, jeigu po operacijos nešiosite kompresines kelnes ar kitą aprangą. Jeigu jau prieš operaciją turėjote laisvą odą, nusiurbimas jos neišlygins – ji liks tokia pati, kokia ir buvo prieš tai. Ypatingai svarbu suprasti, kad po didelio kiekio nusiurbimo gali prireikti ir plastikos operacijos.

 

Taigi, išvardinti mitai yra netiesa ir jais neverta pasitikėti. Patikiname, kad riebalų nusiurbimas – tai procedūra, kuri palieka greitus ir efektyvius rezultatus vos keletą dienų po jos. Pasitikėkite savimi ir pamilkite save iš naujo.