Kada jums gali būti reikalingas dantų protezavimas?

Neabejotinai – dantų netekimas dėl įvairių priežasčių daugeliui sukelia didelį fizinį ir psichologinį diskomfortą. Netekęs dantų žmogus  jaučiasi nepatogiai panašiai nepatogiai kaip nešiodamas breketus – slepia savo šypseną, o dažnai nebegali pilnavertiškai mėgautis įvairiais patiekalais dėl sutrikusios kramtymo funkcijos. Visa puokštė neigiamų padarinių gali nemenkai pakenkti pasitikėjimui savimi ir gyvenimo kokybei. Tačiau šiuolaikinė odontologija siūlo sprendimą visoms šioms problemoms išspręsti – tai dantų protezai. Specialistai užtikrina, kad pasitelkus dantų protezavimo technologiją, džiaugsmas į gyvenimą sugrįžta labai greitai! Profesionalų komanda dalinasi informacija, kurią apie dantų protezus ir procedūros eigą reikėtų žinoti kiekvienam.

 

Kada reikalingas dantų protezavimas?

 

Dantų protezavimas yra viena dažniausiai pacientų pageidaujamų paslaugų. Tačiau kaip žinoti, kad jums gali padėti būtent ši procedūra? Protezavimas neišvengiamas, kai:

 

  • Netenkama vieno ar daugiau dantų.
  • Dantis yra stipriai pažeistas dėl ėduonies ar traumos.
  • Nudyla sąkandis.
  • Dantis gydytas endodontiškai.

 

Jeigu susidūrėte su bent viena iš aukščiau paminėtų problemų, vadinasi, jums reikalingas dantų protezavimas. Individualiai jums pagaminti dantų protezai ne tik leis vėl šypsotis be baimės, tačiau ir kalbėti be sutrikimų, valgyti norimą maistą ir jį kokybiškai sukramtyti. Svarbu paminėti, kad procedūra taikoma tiek jaunesniems, tiek vyresniems žmonėms.

 

Visi dantų protezavimo privalumai

 

Šios dantų procedūros privalumų yra labai daug, todėl galime išskirti pagrindinius, labiausiai gyvenimo kokybę pagerinančius privalumus. Pritaikant šį dantų gydymo metodą:

 

  • Išlyginamos veido raukšlės, atsiradusios dėl dantų nebuvimo.
  • Pagerėja kramtymo funkcija.
  • Dantys išlaiko natūralią išvaizdą.
  • Protezai atrodo estetiškai.
  • Pasiekiamas ilgalaikis problemų sprendimas.

 

Visai nesvarbu, kodėl netekote danties ar jo struktūros, situaciją galima pakeisti iš esmės pasinaudojus patikima, modernia, ilgaamže dantų protezavimo odontologijos technika.

 

Kodėl būtina atkurti dantis?

 

Dantų protezai – tai daug daugiau nei tik estetinis sprendimas, suteiksiantis galimybę nevaržomai šypsotis. Taip pat specialistai pažymi, kad kramtymo funkcijos atstatymas būtinas siekiant išvengti virškinimo problemų, kadangi gerai nesukramtomas maistas skrandyje ir žarnyne yra blogai virškinamas. Be to, krūminių dantų atstatymas būtinas norint išvengti skausmų ir žandikaulio sąnario traškėjimo dėl laikui bėgant sužemėjusio sąkandžio. Dėl šių deformacijų taip pat keičiasi ir veidas – gali įdubti skruostai, formuotis raukšlės.

 

Pasirinkę dantų protezavimą, išvengsite daugybės psichologinių problemų, kurios gali pakenkti jūsų socialiniam gyvenimui. Viena procedūra gali padėti išspręsti jas visas iškart, tereikia pasiryžti ir ateiti pasikonsultuoti su odontologijos specialistais, kurie nuspręs, kokie dantų protezai jums tiks geriausiai. Patikėkite savo sveikatą profesionalams!